Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre kettőt lehet szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre kettőt lehet szeretni másként?

Figyelt kérdés
Már két éve megismertem egy férfit.Rengeteget beszélünk és az első pillanatban kialakult egy "vibrálás köztünk". Azonban nem felhőtlen mert van egy 9 éves kapcsolata elmesélte nekem és mondta h nem szerelmes belé hanem megszokta és szereti (szeretettel).. Bennem meg megtalált egy nagyon erős vonzást, vágyat és szeret , kötődik hozzám, szeretne velem lenni de nehéz a megszokottságból kiszakadnia. Mindkettőnket szeret csak másképp. Szerintetek létezik ez? valami tanács vagy ötlet, hogy miként segítsek neki kilépni a megszokott világból?
2011. jan. 11. 13:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Én 22(lány), Ő 28
2011. jan. 11. 13:01
 2/10 anonim ***** válasza:

létezik ilyen csak ritka

és a második részben nem tudok segíteni

19/F

2011. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1: Létezik.

2: Tanácsot nem adok, egy 9 éves kapcsolat lerombolásához, bocs.

2011. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Bármelyik pillanatban azt tud hazudni az ember, amire csak kedve szottyan. Tapasztalat, nem a levegőbe beszélek. Soha nem fog melletted kikötni. Kamuzik. Hagyd el. Próbáld ki. Ha utánad megy, elhagyja a másikat, tévedtem. Ha néha még próbálkozik ígéretekkel, de marad a seggén, akkor igazam volt és legalább van esélyed normális pasit találni és boldognak lenni. A látszatboldogság, ami csak néhány óráig tart, megöli a lelked egy idő után.
2011. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Volt már hogy "szakítottam" vele. 2 hónapot töltöttünk külön és utána felkeresett és kérte hogy ne legyen vége..

Az egy másik kérdés hogy mennyire célszerű egy olyan kapcsolatban élni, ahol csak megszokottság van! Szerintem nem én rombolom le azt a kapcsolatot, hisz Ő kereste a társaságom. Látom, hogy nem boldog és bennem keresi ezt és szeretném valahogy megmutatni neki hogy nem szabad leragadni egy olyan kapcsolatban ahol csak megszokottság van mert az nem boldog kapcsolat hisz mindketten más társaságát fogják keresni idővel.. így pedig szerintem értelmetlen egy ilyen helyzetben lennie.

2011. jan. 11. 13:13
 6/10 anonim válasza:

Az hogy utánad ment két hónap után, sztem semmi!!! NAgyobb dolgokat várj el! Neked is jár olyan, aki a csillagokat is le akarja hozni az égről és akinke CSAK TE vagy a legfontosabb!!!

Ha utánad ment, de a másik kapcs-t nem szakította meg, az nem elég, nem is fogja soha!!!

Magyarázhatja hogy így úgy, másképp szeret,............. neked kelljen már olyan akinek CSAK te kellesz!

2011. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Tehát igazam van. Ígérettel könyörgi vissza magát...

Te még abban a stádiumban vagy, hogy szerinted tudod, mi a jó neki/nekik. Elárulok egy titkot. Otthon teljesen másképp viselkedik, mint ahogy azt te gondolod. Bármit is mond a párjáról és a köztük lévő bármilyen gondról, kezeld úgy, mintha bemutatna neked egy nagyító alá rakott palotapincsit bernáthegyiként.

Valószínűleg nem teljesen tudatosan teszi ezt veled, amit neked mond, azt ott és akkor 100 %-ban el is hiszi magának, így te is hiszel neki.

Mivel ismerem a stádiumokat, amiken keresztül fogsz menni, még adok neked kb. 1 évet és kristály tisztán fogod érteni, amit most leírtam. Addig pedig élvezd a nektek jutó néhány órát (nem rosszindulatból írtam, tényleg így gondolom).

Majd később elhagyod.

2011. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
buta vagy. és te is tudod. hagyd a fenébe.
2011. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megalázó szeretőnek lenni, ha nem szeretné a párját, elhagyta volna miattad. Gáz, h 22 évesen beveszed ezt a "sajnálatból vagyok vele, de téged szeretlek"-dumát.

Engem is hülyített egy pasi ilyennel (nem szexeltünk), azt mondta, már csak veszekednek a feleségével, szex évek óta nincs, aztán zületett egy gyerekük.

2011. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lépj le bármilyen nehéz is!Vagy jó neked,hogy csak a második vagy?Nem fogja elhagyni!!! Ez tuti!
2011. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!