Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akar tőlem? Meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar tőlem? Meg akar szivatni vagy tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Múlthéten megismerkedtem egy fiúval nem volt köztünk semmi, de sokat beszélgettünk!tegnap viszont egy buliban beszélgetés közben lekapott,(igaz részegek voltunk, de nem annyira és tudtuk, hogy mit csinálunk) meg sokat táncoltunk együtt, billiárdoztunk, aztán megvárta míg értem nem jöttek a buli végén!már rég fent van az msn-emen, de nem írt rám soha!Ma ráírtam, nem mondott semmit sem csak h jó volt velem!meg csak akkor ír ha én kezdeményezek!pedig nem félős fajta!mit akarhat tőlem??mostmár nem értem!!:(
2010. jan. 17. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar tőled semmit, csak részeg volt
2010. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, igaz? :( És Ő is 14, vagy 15, igaz? :(
2010. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. nem vok 14 és ő sem 14, 2. nem voltunk annyira részegek, és örült mikor ráírtam msn-en, de nem tom mi van vele:(
2010. jan. 17. 22:26
 4/9 A kérdező kommentje:
jah és egyfolytában nézi az adatlapomat a közösségi oldalakon, meg úgy köszönt el h szija drága:$
2010. jan. 17. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle....ez a legegyszerűbb:)
2010. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én szivesen megkérdezném, de félek az újabb csalódástól:(....és attól h beégek, mert minden nap látjuk egymást....:)
2010. jan. 17. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem akar semmit, csak kihasznált... Ez van. Nőjj fel Drága! :D
2010. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A fiúk már csak ilyenek... lehet, hogy nem félős fajta, hanem tipikus nagymenőnek adja magát elő, de ha oda jut, hogy bejön neki valaki, akkor bizony arcból visszavesz, annyit, hogy lépni se mer... Szerintem próbálj meg vele élőbe, józanul beszélni, és akkor megtudod, mi a helyezet. :)
2010. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hidd el h már eléggé felnőttem!!

22:38-as köszi a választ!!:)

2010. jan. 17. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!