Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a magyar lányoknál nem...

Ha a magyar lányoknál nem megy az ismerkedés, akkor nem érdemes erőlködni jól gondolom? Bőv lent.

Figyelt kérdés

Van már egy kialakult ízlésem a lányok terén, és ahhoz is tartom magam, tehát a barna hajat semmilyen esetben nem válthatja ki a szőke, a magas vékonyat se az alacsony telt. Hogy miért ragaszkodom a külsőségekhez? Szerintem úgy szép egy pár ha egyformák, hasonló külső jegyekkel. csak annyi hogy a magasság mellé nálam izom párosul.

Nem tudok már itthon ismerkedni úgy érzem, hiába vagyok magam szerint és a környezetem szerint is jó, mégis ha valakivel kontaktusba kerülök, mintha nem érdekelném

Neten nézegettem a orosz szerelmesekről képeket, a korosztályomon belül, és elvoltam képedve hogy olyan lányok akik engem lepattintanak, ott náluk meg pont nyerő lehetnék, mert a srácaikat elnézve, nem illettek egymáshoz, a csaj olyan volt mint egy babaarcú angyal fekete hajjal, a srác meg átlagos tipikus orosz szétszórt tinigyerek, kócos haj ami csak nő bele a világba, egyszerű ízléstelenül megválasztott ruha stb.


Szerintetek meglehetne próbálni náluk ismerkedni? 21 évesen lehet pont ki alakulna valami


2014. jan. 15. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
az a bajod hogy válogatós vagy
2014. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem jobb ha szólok, a Moszkva-Budapest járatra nem érvényes a BKV bérlet!
2014. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kiwikee17 válasza:
Ha mindig ezekkel a fenntartásokkal fogsz válogatni kicsi az esélye hogy rád talál valaha is a szerelem. Az élet se attól szép hogy minden és mindenki egyforma, épp az teszi izgalmassá hogy mindenki egy egyéniség. Így nem biztos, hogy a lány hasonmásoddal lennél a legboldogabb. De persze hogy kit választasz rajtad áll, de gondold át.
2014. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehat magadat egy ilyen csaj szintjen latod...ez a problema
2014. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: 160cm vagyok, nem epp vekony alkat es a volt baratom 190cm magas, vekony kosaras volt. Nekem sotet a hajam, neki szoke, megis megvoltunk.
2014. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Linkelsz ezekről a rosszul öltözött orosz fiúkról képet? Mellesleg ha nem címlap fotózáson hanem az életben akarod magad mellett látni a lányt, akkor a belsőt is vedd figyelembe.
2014. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!