Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire nem jó a facebook? Kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire nem jó a facebook? Kezd elegem lenni. Lényeg, hogy együtt vagyok egy sráccal 3,5 hónapja. Előző kapcsolatának több, mint féléve vége.

Figyelt kérdés
Problémám, hogy a facebook-on egy idő után felfigyeltem valakire, hogy állandóan kommentálja az új képeit, meg majdnem minden bejegyzését a barátomnak...mint kiderült ez a valaki az a bizonyos EX....barátom nem nagyon reagál rá, max párszor, de úgy általában nem reagál a facebookos kommentekre, ez megnyugtató...viszont rohadtul idegesít a kis csajszi..olyan érzésem van, mintha azt akarná sugallni mindenkinek( talán nekem is??)h ő mennyire ismeri a pasimat. 2,5 évet voltak együtt. Veletek is előfordult már ilyen? Van okom aggódni, hogy esetleg az EX féltékennyé akar tenni, legalábbis belém akar marni az ilyen "jópofizós" bejegyzéseivel? Mit csináljak? azon kívül hogy én is írogatok barátomnak, és picit hangsúlyozom h én kije vagyok:(
2010. jan. 17. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon reagál a párod, akkor nincs okod félni! Meg amúgy is4 Veled van, nem? Nem akar ő már attól a lánytól semmit sem... A lány pedig csak okoskodik, hogy ismeri a pasidat, kívűlről-belülről! Ne foglalkozz vele, sz@rd le! A F@szbuk, amúgy sem jó semmire...
2010. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne a lányra pazarold az energiádat. hanem a barátodra. kit érdekel az ex?! le kell tojni, hogy írogat. ha megbíztok egymásban a barátoddal, akkor mi gond lehet?
2010. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha Te is elkezdesz irogatni, azzal felveszed a kesztyűt és ha provokálni akar a csaj, akkor már el is érte amit akart. utóbbi mellesleg szerintem nem valószínű, a csajt valószínűleg idegesíti, hogy új barátnője van a volt barátjának. Mindent végiggondolva elég egyértelművé válhat a szemedben, hogy az ügy jelenlegi nyertese Te vagy, ő pedig a hülye kis p!csa, aki nem tud leszállni a volt barátjáról. a legjobb amit tehetsz, hogy csöndben maradsz. és féltékennyé csak azt lehet tenni, aki hagyja magát. Bízz magadban és bízz a barátodban.
2010. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen bízom benne, csak miért akarja a lány tartani vele a kapcsolatot? én nekem eszembe nem jutna írogatni az exemnek, úgyhogy közben tudom, hogy a jelenlegi barátnője is látja...abban bízom, hogy idővel abbamarad ez az őrület...de köszi az eddigi válaszokat!!
2010. jan. 17. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
ígyvan, szard le :) csak most idegesíti, hogy a barátod talált egy új párt akivel jobban kijön mint vele :)
2010. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kicsit TÚL érzékeny?

Kommentál, mert megteheti. És neked ezt tűrnöd kell. Mondjuk kihívhatnád egy mézbirkózásra... :)

De komoylan, 2.5 év után jobban ismeri, mint te, ez tény. Lehetnek jóban. És egyáltalán nem biztos, hogy ezzel NEKED akar demonstrálni bármit is. Az ő világának nem te vagy a közepe. Bocsi.

2010. jan. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!