Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem fog megcsalni a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem fog megcsalni a barátom?

Figyelt kérdés

Néha a barátom el szokott menni iszogatni haverokkal, kell neki a lazulás, ezzel nincs semmi gond. Sajna most sokat kell tanuljak, nem tudok mindig vele menni. Mondta, hogy diszkóba menne most el bulizni,haverokkal. Nagyon szeretem és megbízunk egymásban, de egyszerűen ilyenkor nem tudok jól aludni...sírok. Nem tilthatom meg és sosem tenném, mert engem nagyon zavar ha bármilyen szinten a szabadságomban korlátoznak, viszont én nem szeretek nélküle bulizni. A konkrét kérdésem az, hogy szerintetek előfordulhat, hogy egy férfi, aki nagyon szereti a párját, vele akar élete végéig lenni; elmegy egy buliba és sok mennyiségű alkohol fogyasztása után, nem gondolkozik és valahogyan megcsalja a barátnőjét? Az a baj,ha ilyen történne , még csak meg sem tudnám...

Bocsánat, hogy hosszú lett. Könyörgöm, valaki nyugtasson meg valahogy, nem tudok mit kezdeni magammal...... :'(


2014. szept. 5. 20:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

8. Köszi, remélem így lesz.

Nem,sörözéssel semmi gond..

2014. szept. 5. 20:57
 12/19 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat..bele sem tudok gondolni.:(
2014. szept. 5. 20:57
 13/19 A kérdező kommentje:
Írjatok még légyszi. :/
2014. szept. 5. 21:07
 14/19 anonim ***** válasza:
Régen rettenetesen féltékeny voltam, volt hogy éjjel el mentem a páromért a buliba! Pedig nem adott rá alapot soha! Ezeken a bulikon igen csak fogyott az alkohol! De mivel ő meg bízik bennem és ha akarnék menni ő se hisztizne így én se tehetnék másképp ha ő akarna menni! Bár mi nem igazán járunk már sehova mert a barátok is le álltak, és hely plusz lehetőség hiányában az érdeklődés is ki halt a bulizás iránt! 28 f
2014. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát ebben reménykedek, hogyha idősebbek leszünk, nem jár el annyit, vagyis menjek csak ne diszkoba és ne sokat igyon. ennyit szeretnék :)
2014. szept. 6. 11:09
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi szinte mindig egymás nélkül megyünk, és??? nincs megcsalás... nem ezen múlik, amúgy meg nem kell hozzá buli....
2014. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 PearlDiver ***** válasza:
Fantasztikus érzés ám, amikor annyira meg tudsz bízni a társadban, hogy jó szívvel rábízod, hadd menjen. Fejleszd magadban a bizalmat iránta!
2014. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Teljesen megbízom benne. Csak szerintem van olyan állapot, mikor már annyi alkoholt fogyasztott az ember, hogy nem gondolkozik.. vagyis azt hiszem,de nem tudom,ezért kérdezem.
2014. szept. 8. 20:38
 19/19 anonim ***** válasza:
Amikor én majdnem megcsaltam a pasimat, az pont olyankor volt, amikor rohadtul keveset ittam és nem is voltam részeg, szal ez nem jelent semmit... aki nem akar megcsalni, az ihat bármennyit, nem fog....
2014. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!