Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörgöm, valaki segítsen!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm, valaki segítsen!?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Nyáron randiztam 2x egy évfolyamtársammal, tök happy voltam, sokat ölelkeztünk meg minden, erre 2. randi végén smároltunk... másnap fbn kaptam tőle egy üzit h nem volt rá felkészülve, és nem akar még batátot. Én persze próbálkoztam megbeszélni a dolgot, rávenni egy 3. talira, de nyers volt velem és semmi... majd beleuntam és irtam neki h maradjunk barátok és felejtsük el h csókolóztunk. Válasz:"Szia, oké."... hát ez fájt... nem is beszéltem vele többet... majd most ahogy ugye megkezdődött a suli, minden nap látom, mert még közös óránk is van... egyik nap a buszmegállóban láttam h jön, egy 18-20 éves faszival kézenfogva... elkapott az ideg h "ez mi?" mert ugye nálam még nem akart pasit... nah szval amikor felszálltunk a buszra, nem köszöntem neki meg semmi, pedig suliban akart beszélni velem Hazaérve látom kaptam üzit:"Szia, figyelj, én nem szeretnék veled rosszban lenni... nekem se jó, hogy kb.nem is köszönünk egymásnak..." én erre azt irtam, h: "Viszont nekem tökéletes... ugyse lenne olyan a kapcsolatunk mint az előtt. szval fölösleges... kaptam már elég pofont, nem akarok emlékezni rájuk..." ezt látta, de semmit nem irt vissza. másnap, vagyis ma, odajött egyik barátnője h miert vagyok szemet azzal a lánnyal. Meg elvileg egyik lány barátomhoz is odament h "Te utálsz engem? :(" "Nem, miert?" "Hát a Beni (az volnék én) miatt..." de amikor hazaertem megkerdeztem h miert jott oda az a lány h miert vagyok szemét vele? erre azt mondta h "honnan tudjam?"... sztem hazudott... és ma megint láttam a faszijával... már töröltem a beszélgetéseinket, meg facebookon sem az ismerosom már, de ugy érzem tönkre fog tenni lelkileg... könyörgöm... segítsetek!!!
2014. szept. 5. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudunk. Segit majd az idő más nem tud.
2014. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LazyJones ***** válasza:
Ezen nem lehet segíteni. A veszteségeket le kell írni, a sebeket meg hagyni begyógyulni. Isten hozott, a nagybetűs Életben, ahol ehhez hasonló dolgok addig ismétlődnek majd, míg rá nem jössz, mennyire hiábavaló és felesleges szenvedni miattuk. Fel a fejjel, ez teljesen normális, mindenki átmegy ezen párszor:)
2014. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14 évesen nem tudsz versenyezni egy 20 évesnek kinézővel. Ha táged elkap az ideg, és "bunkón" válaszolsz vissza, akkor mégis mit vársz? Hogy szeressen bárhogy is egy lány így?


Tényleg várnod kell.

2014. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg h szeressen, nem is akarom... el akarom felejteni, és nem akarok lelkileg tönkremenni...
2014. szept. 5. 22:39
 5/5 anonim válasza:
14 éves vagy, majd elfelejted ez semmiség. Kellenek az ilyen és egyéb tapasztalatok későbbre.
2014. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!