Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől van ez? Valaki segítsen...

Mitől van ez? Valaki segítsen könyörgöm, mert nagyon félek!

Figyelt kérdés

Szóval ma felkeltem és azt vettem észre hogy a jobb szemem,a szemöldököm alatt fáj,de nem foglalkoztam vele.Aztán amikor mentem ki Wc-re,akkor megnéztem magamat a folyosón lévő tükörben és azt láttam hogy az a szemem láthatóan kisebb lett,mint a bal O_O Mintha a szemöldök alatti bőrfelület rásimult volna arra a szememre (jobban nem tudom elmagyarázni)..

Ugyanúgy látok mindkét szememmel,de akkor is érzem a méretkülönbséget..

VALAKI SEGÍTSEN!MIÉRT VAN EZ?

Nem akarok így maradni örökre..Pláne hogy jön majd a suli,és nem akarom hogy kinevessenek vagy valami..

Akinek volt már ilyen tapasztalata,az írjon privátba,könyörgök..



2014. júl. 17. 07:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

háziorvos, aztán szemészeti beutaló és ott majd megmondják a frankót.

én nem vagyok szemorvos, se orvos.

2014. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Szemészet ,neurológia .. De még ma ,ne húzd az időt .A tüneteidnek oka van ,ne arra várj,hogy magától elmúlik . Én 3 hónapja egyik szombati nap éreztem,hogy valami nem oké a szem héjammal .Nehéznek éreztem,furcsa volt pislogni .. belenéztem a tükörbe és fél árbócon volt a bal szemhéjamm ,nem tudtam felfelé nézni.. (szombat volt ) .. vasárnap reggelre egyéb tüneteim is lettek,bementem az ügyeletre ,onnan a kórházba küldtek ,neurológiára . Gyors lefolyású betegségem lett .. egy hónapig voltam bent ,életveszélyben voltam és le is bénultam . Szerencsére a gyors orvosi segítségnek köszönhetően maradéktalanul felépültem .Ezt csak azért írtam le,hogy lásd a példámat ,ha valamit furcsát észlelsz magadon ,igenis orvoshoz kell fordulni ... Komoly betegségek lehetnek a háttérben !
2014. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nos ,mi a helyzet .. olyannak látod még a szemed ,fennállnak a problémák ?
2014. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen,még olyan..Egy pár óráig megpróbálom borogatni,hátha jobb lesz..De ha nem,akkor megyek orvoshoz..

Azért gondolom hogy nem lehet olyan nagy problémám,mert még sohasem volt ilyen gondom se a szememmel,-se a körőhártyámmal..De nemtudom:/

2014. júl. 17. 08:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha semmi problémám .. fiatal is vagyok ,mégis megtörtént a baj :( ..
2014. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyik szemed olyan ,mintha dülledtebb lenne ? Az fáj amelyiket kisebbnek ,vagy amelyiket nagyobbnak látod ?
2014. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem,nem látszik dülletebbnek..Csupán annyi hogy a jobb szemem kisebb,mint a bal..

Most egyik se fáj..Reggel,amikor felkeltem,akkor éreztem hogy a jobb (a kisebb) fáj (akkor még nem néztem meg a tükörben)..De mostmár nem fáj,de még mindig kisebb..

2014. júl. 17. 09:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem azért látod az egyik szemedet kisebbnek ,mert az egyik szemhéjad jobban takarja a szemed ,mint a másik ?
2014. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De igen,azért..De látszik hogy be is van gyulladva,vagy nemtudom://

Nem értek hozzá..De ha holnapig nem lesz jó borogatással,akkor elmegyek orvoshoz..!

2014. júl. 17. 09:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor ez lehet szemészeti de neurológiai probléma is . Ne húzd az időt ... Miért nem mész el ma? :-) Ne félj ! Legalább túl leszel rajta,és megnyugszol .
2014. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!