Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem bírok szakítani a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok szakítani a barátnőmmel és nagyon elfajult a helyzet, könyörgöm valaki segítsen mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 4 éve vagyok együtt az első barátnőmmel, és én már nem vagyok bele szerelmes, de ő még nagyon szeret. Ezt már k.b. egy éve tudom, de nincs erőm megmondani, hogy már nem szeretem. Félek, hogy sose lesz túl rajta, és annyira összetöröm, hogy sose fog lelkileg helyrejönni. A világon amit szeretnék a legjobban az az, hogy őt ne bántsam meg. Én annyira utálom magam emiatt, hogy akkor vagyok boldog, ha minél inkább többet szívok, és ezzel büntethetem az utált önvalómat, és olyan életet vettem fel amit korábban maximálisan elítéltem, és így lett belőlem egy igazán törtető emberből egy életunt naplopó. Teljesen elhagytam magam, nem érdekel ha rongyos ruhába látnak, nagy szakállal, nem érdekel a világon semmi, itthon ülök egész nap és az gépezek, de gépen se csinálok semmit, nincs erőm és kedvem semmihez, és mindeközben azon ábrándozok, hogy milyen jó lenne ha szabad lennék. Barátaim nincsenek, elhanyagoltam őket a párkapcsolatom miatt, pedig most nagyon szükség lenne rájuk, hogy erőt merítsek valaki támaszából. Teljes reménytelenségbe vagyok, mert úgy érzem sose lesz erőm meglépni ezt az egészet, és a legszörnyűbb az, hogy az ő idejét is veszem elfele a gyengeségem miatt.


Mit tegyek most?:(



2013. máj. 23. 03:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

az elet rovid. ne eld boldogtalanul. o hazugsagban el, te meg boldogtalan vagy. ennek van ertelme? nincs. valld be neki oszinten amit erzel es gondolsz! ne tedd tonkre magad. sry az ekezet miatt de telorol irtam

udv

2013. máj. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szakítanod KELL. Amit csinálsz, az minden lehetséges variációnál rosszabb.
2013. máj. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem kellene halogatnod a szakítást csak akaraterő kérdése.
2013. máj. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem keress, olvass valami pszichologia, filozofia könyveket és szerezz össze valami tudást amit szép finoman átadnál neki, mert hirtelen úgyse fog rájönni hogy igazad van, egyértelmű hogy nem vagytok egymásnak teremtve, te sem éreznél így akkor. Amikor engem dobott az exem nagyon elmentem... Nem mondom hogy 100%-osan kiámbándultam belőle ez az 1 és fél év után, de jól vagyok, és nekem személyesen a filozófia segített... Nehéz hirtelen átváltoztatni a gondolkodást hogy na ez mégsem az igazi, nem tart örökké, mondhatni az egész hazugság volt. Amúgy meg neked is jól jönne egy kis változás abból ítélve amiket írsz, nem a szívás miatt vannak gondjaid az tuti... Na, segíts magadon, meglátod mekkora fasza érzés :)
2013. máj. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne élj hazugságban.
2013. máj. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele, ha TÉNYLEG nem szereted.
2013. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 menta34 ***** válasza:

Ha valakit nem szeretsz, arról nem így beszélsz. Szóval szereted. Ellenben valószínűleg már nem érzed a szerelmes lángolást, vagy épp nem érzel úgy szexuális vágyat.


Fogalmazd meg magadban, hogy ténylegesen mire vágysz, mert az rossz duma, hogy szerelemre.

2013. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Menekülj
2013. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egy okádék az életed,... szedd össze magad
2013. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 SevN ***** válasza:

Szia!


A ragaszkodás iskolapéldája vagy. Ragaszkodás = Te, Te = ragaszkodás. Már rég tovább kellett volna lépned, de kapaszkodsz valamibe, ami már meghalt. Itt az idő, hogy elengedd. Még nem késő, mert felismerted a helyzetedet, és az már naon jó!


De nyugodj meg, ha nem csinálsz semmit, akkor majd az élet belekényszerít majd valahogy, akár betegség (vagy halál) formájában, és akkor meg fogod érteni, fel veszed majd a leckét, amit most nem vettél fel, DE fájdalmas lesz valószínűleg.

VAGY megelőzöd a sorsod, egy-két lépéssel előtte jársz, lepattintod magadról azt, aki vagy, és megújulsz. Energiát nem nehéz összeszedni rá, csak keress olyan szituációkat, ami kicsit kényelmetlen, komfortzónád határán, vagy túl van, és állj helyt benne! Meglátod, utána kapsz egy kis energialöketet, mosolyogni fogsz belül, és megindul a változás kereke!

Ha meg úgy gondolod nem éri meg a szenvedéseket, akkor hagy ne folytassam, mert a végén még kitiltanak...Sok sikert! :):):):)


Üdv,

SevN

2013. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!