Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miből alakulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miből alakulnak ki a legerosebb kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Úgy értem szerintetek baratsagbol vagy csak szimpla kapcsolatból alakulnak ki erősebb szerelmek. Csak azért kérdezem mert nem eddig mindig olyan fiúk tetszettek akiket már regebb óta ismertem

2014. szept. 5. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletből, megbecsülésből és célokból.
2014. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igazán hosszútávú, jól működő kapcsolatoknak mindenképp kell, hogy baráti vonásai is legyenek. De teljesen mindegy, hogy a barátság kialakulása után kezdünk vonzalmat érezni és úgy kezdjük a kapcsolatot, vagy előbb jön a vonzalom, ebből alakul ki a kapcsolat, majd később leszünk egyben a másik igazi barátai is, az már mellékes.
2014. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem barátságból. Legalábbis én nem tudnék komoly kapcsolatot elképzelni olyannal, akit előtte már ne kedveltem volna barátként is.
2014. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én erősnek érzem a kapcsolatunkat, mert már 20 éve együtt vagyunk. A miénk nagyon gyorsan jött és lehengerelt minket.


Nejem időnként szóba hozza azt a srácot, akivel együtt nőttek fel. Szerinte vele is jó lett volna a házasság, emberileg nagyon tetszett neki.


44F

2014. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja koszonom a válaszokat én azért gondolom úgy h esetleg baratsagbol mert ahhoz h Bartók legyenek már alapból kellenek közös vonasok , közös célok, és valamilyen módon tisztelet a másik véleménye iránt
2014. szept. 5. 23:03
 6/8 A kérdező kommentje:
* baratok Köszönöm h idősebbek véleményét is mekaphattam ;)
2014. szept. 5. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már sokan írják itt a barátságot. Nem feltétlen kell, hogy abból alakuljon ki.


De ha fogalmazhatok így a tökéletes barátság nő és férfi között a szerelem.

2014. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. szept. 6. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!