Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kimaradt a tini éveimből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimaradt a tini éveimből a szerelem, kapcsolatok, be tudom még hozni a lemaradást valaha?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kimaradt az életemből valami, ami szinte mindenki másnak megvolt és ők tudnak valamit, amit én nem. Félek, hogy ha véletlenül egyszer lesz is barátom, el fogom rontani hamar az egész kapcsolatot, mert tapasztalatlan és buta vagyok hozzá.
2014. aug. 11. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
akko elrontod jon masik azt mar jol csinalod igy mukodik
2014. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze, még bepótolhatod és szerezhetsz tapasztalatokat
2014. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt akkoriban kapcsolatom, de nem érzem, hogy kimaradtam volna bármiből is, egy csomó jó emlékem van akkoriból. Azóta van barátom, de egyikünk sem rontott még el semmi komolyat - nem ezen múlik, hogy működőképes kapcsolatod lesz-e vagy sem, aki hülye az úgysem tanul a tapasztalatokból sem (látom rendszeresen), aki meg értelmes, annak akár az első kapcsolatában is mehet simán minden.
2014. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha amúgy se nagyon akad jelentkező, nem vigasztal, hogy "jön másik".
2014. aug. 11. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az esetek túlnyomó többségében b***hatod,mert 20 felett a komoly kapcsolatot akaró lányok is elutasítanak,mert nincs tapasztalatod,ha szűz is vagy neadjisten,akkor pedig az egyéjszakásak is.


Ilyen az élet.

2014. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%
5-ös, nekem úgy jött le, hogy a kérdező nőnemű.
2014. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem fogod tudni behozni, vagyis megpróbálhatod, de az más nem lesz ugyanaz. üdv a klubban! 27F
2014. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az kör. Ezen már énis gondolkodtam csak a nem különbözik.
2014. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság.
2014. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem csak barát téren van ilyenem .Nincsenek barátaim és igen egy gyerek kori első sexet nem lehet potolni ahogy nálam se lehet már soha bepotolni azt h legyen egy ovis barátom akivel már 20 éve a legjobb barik vagyunk
2014. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!