Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szerelmes lennék belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szerelmes lennék belé?

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamba tavaly úgy év vége felé egyre jobban kezdtem vonzódni hozzá de egyre kezdtem beleszeretni. A haverjaim néha mondtak és egy két mondatából esetleg cselekvéséből látszott h egy kicsit sznob (már bocsánat a kifejezésért) de én nem akartam belátni majd jött a nyári szünet eléggé hiányzott 2-szer azért találkoztunk meg azért persze csetelés :D de már-már néha flegma volt megharagudtam rá egy kicsit majd jött a suli nem igazán voltam nyitott felé de ő pedig kereste volna a társaságom de aztán hagyta dolgot és ma hogy tényleg nem váltottam vele egy szót sem mégis úgy megöleltem volna ...:/ vélemény?
2014. szept. 5. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
B*sszus írjál rá és kérdezd meg mizu vele!!!
2014. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!