Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem Őt, Ő is szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem Őt, Ő is szeret engem, és ez tényleg így van mert nagyon sok dologban megmutatkozik. Hasonlítunk egymásra és néha úgy érzem mintha Vele akarnám leélni az életemet. Normális ez 17évesen?!

Figyelt kérdés
Vagyis ilyeneken gondolkodni.. nem akarok tervezgetni, emrt abból soha sincs semmi, de elszoktunk játszadozni a gondolattal milyen lenne ha...
2008. aug. 8. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. A fiatalok 80%-a ilyen.
2008. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális,nincs ezzel semmi baj:)

legyetek boldogok!:P

2008. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy hónap után esküvő tervezgetése is normális? :DDD

Egyébként köszönöm az eddigi váalszokat :))

2008. aug. 8. 10:47
 4/4 anonim válasza:

Igen, teljesen normális, én pl ugyanilyen vagyok :D

Nincs abban semmi rossz, ha a barátoddal ennyire szeretitek egymást, nyugodtan terezgessétek a jövőt :)

2008. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!