Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan a lányok miért vannak oda a meleg pasikért?

Figyelt kérdés

Pl ittt is http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__51..


most komolyan, ez valami divat vagy mi mert eléggé irritáló!

Amúgy is undorító.



2014. szept. 6. 12:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

A fiúk is élvezik a leszbikus nőket.

Szerintem ezen kivül a meleg pasik jó barátok is.

2014. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem oly mind1, hogy a barátaim homok, heterok, transzik, meg akármik. Ez nem rám tartozik.
2014. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A csupán szexéhes pasikat akarják távoltartani hatásosan, az olyanokat, akik csak lyuknak nézik őket :).
2014. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Csak a fiúk nem tesznek ilyeneket közzé, ...stb.

mondjuk facen ilyen képeket raknak ki...

2014. szept. 6. 12:25
 5/21 anonim ***** válasza:
44%

Azért, mert ezt menőnek tartják. A könyvekben is mindenhol a csaj legjobb barátja egy meleg pasi. -.-

L

2014. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Mert a meleg pasik nagyon jó barátok tudnak lenni :)

Kifejezetten örülnek neki hogy valaki nem csak megdugni akarja őket.


Ha szerinted undorító nem kell nézni,ne foglalkozz vele.

Akadj le erről a témáról,nem tartozik rád hogy ki kit dug meg a saját hálószobájában.

2014. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért az normálisabb lenne számodra ha lányokról írnának ilyeneket? Bár engem ez sem zavarna, hiszen ízlések és pofonok :D

De egyébként nem hiszem, hogy ez csak "meleg" dolog lenne. Egyszerűen a videóben látható srácok tényleg helyesek, aranyosak látszik hogy szeretik egymást és nem félnek másnak megmutatni. Ez szép. :)

Ráadásul sok helyes pasi, például a médiában, olyan oltári bunkó és lekezelő, hogy egy kis változatosság igazán üdítő. :)


És ahogy előttem is írták, a melegek biztos nem azzal a kizárólagos céllal kedvesek egy lánnyal mert a bugyijába akarnak jutni... üditő lehet nem folyamatosan ezen aggódni, bár nekem még nem volt szerencsém, hogy melegeket ismerjek személyesen.

2014. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy a lányokkal barátságosak, de nekem férfiként rossz tapasztalataim voltak velük. Mindig olyan furcsán néznek rám ("máshogy"), meg mintha végigmérnének, és látszik a szemükben valami beteges dolog, és idiótán vigyorognak hozzá. Ha megérintenek is, olyan furcsa érzés fog el. Szóval inkább kerülöm őket.
2014. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

6-os valamit nagyon félreértettél, engem egyáltalán nem érdekel mit csinálnak, nem is beszéltem erről, de mindegy.

(Személy szerint undorítónak tartom, nem természetes, akárki akármit mond ez nem is volt, és nem is lesz az.)

Az ha valaki rendes egy lánnyal, vagy akárkivel az nem feltétlenül kell, hogy meleg legyen, én is kedves vagyok mindenkivel amíg mások is magyarul a

'meleg fiúk kedvesebbek a lányokkal...stb' állítás megbukott.


am köszönöm a válaszokat, várom a többit is, a személyes véleményemen nem kell megsértődni, nem is annak szántam.

Jó hétvégét mindenkinek.

2014. szept. 6. 13:31
 10/21 A kérdező kommentje:
Am evidens ugyan ez a véleményem a meleg lányokról is
2014. szept. 6. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!