Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan! Miért olyan...

Sammy1203 kérdése:

Most komolyan! Miért olyan nehéz találni egy normális leszbikus/biszex lányt? Oké, hogy vidék, meg minden, de nem hiszem el, hogy Somogyban nincsenek meleg lányok/nők?!

Figyelt kérdés
Engem abszolúte nem érdekel a külső, sem a bőrszín, sem a hajviselet, a súlyfelesleg, csak a belső, mégis én vagyok az, aki sosem talál magának párt! Ha pedig akadna valaki, aki meleg is, azzal csak baráti a viszony, aki pedig megőrjít, az hetero! Komolyan, nem volna jobb remeteként élni? Vagy olyan nagy elvárás egy kis szerelem és szeretet?

2014. jún. 4. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

A homoszexualitás ipso facto abnormalitás, így a normális leszbikus fogalmilag kizárt.

Disclaimer: nem érdekel, ha lepontoznak.

2014. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Ennyi, felpontoztam.
2014. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Megnyugtató, h az emberek nagy része azért még normális.Ha sokáig küszködsz a társkeresés nehézségeivel,az csak azt jelenti h társadalmunk -akármennyire is csal a látszat- egészséges.És ez örömteli.
2014. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Szia :) Hasonló helyzetben vagyok.Csak nem Somogyban :| Nem lenne kedved beszélgetni? :))
2014. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan, első. Hol élsz te?

Ugyanez a problémám. Akikbe eddig botlottam, azok vagy valami pszichés zavarral küszködtek, vagy pedig fiúk akartak lenni szinte. Ebből nem kérek többet.

2014. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Hasonló helyzet. Pécsett lakok és egyszerűen nem tudom, hogyan találhatnék magamnak valakit. Próbálkozok társkeresőkkel, de eddig csak az IQ betyárok találtak meg. Az is lehet a probléma, bár nem tudom, hogy milyen a baráti köröd, de nekem a környezetemben egyáltalán nincsenek biszex/leszbikus lányok, a barátaim sem ismernek, inkább csak meleg férfiakat. A kulcs az lehet, hogy valahogyan kéne találni egy olyan társaságot, ahol lehet ismerkedni, ami persze nagyon nehéz :/


20/L

2014. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Első, a normalitás alatt nem a szexuális irányultságot kell értelmezni. Máskülönben pedig a melegség is "normális", ugyanannyira mint a heteroszexualitás, csak egyes begyöpösödött agyú egyének ezt nem képesek elfogadni. De hogy ne térjek el nagyon, a normális alatt azt értettem, hogy ne csak a külsejével törődjön valaki, a külcsínnel, ne azt lesse, mikor keveredik bajba a másik, mi a legújabb botrányos fejlemény a másik "Barátok-közt-szerű" életében, hogy ne a pletyka, a bőrszín, a viselt vagy éppen nem viselt ruhák határozzák meg az emberekhez való viszonyát. Mert sajnos/nem sajnos, nézőpont kérdése, a legtöbb meleg lány, akivel módom nyílt társalogni, csak ezekkel foglalkozott. Szóval ezt értettem normalitás alatt.

Hatos, a baráti társasággal van egy kis probléma. Konkrétan, hogy nincs. Aki van, azzal is csak néhány havonta tudok összefutni, szintén meleg, de csak baráti a kapcsolatunk. Mellesleg, elég nehéz Kaposváron olyan társaságot találni, ahol zömében melegek fordulnak meg, ennélfogva az ismerkedés jószerével lehetetlen. A munkáról és a szabadidő teljes hiányáról nem is beszélve. De azért köszönöm a tipped, igyekszem majd valamit alakítani.

2014. jún. 5. 16:29
 8/16 anonim ***** válasza:

Neten fórumokat próbáltad? Mert a társkeresőkön nem eszet osztani járnak.

Esetleg menj el egy-két nagyobb buliba, hátha lesznek haverjaid.

2014. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én ha hanyagolnám a külsőm, szerintem észre sem vennének a lányok, sőt biztos!...

De pont azt akarom, hogy valaki meglássa a belső értékeimet.


Kérdező nem bántani akarlak, de most komolyan, ha valaki tetszene neked belsőleg, de a kémia nem működne, összejönnél vele? az egyik a másik nélkül nem működik.

2014. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Szemantikailag a normális a normáknak való megfelelést jelöli, míg a köznapi értelemben azt, ami általános, szokásos.

Az utóbbiból kiindulva: a heteroszexualitás mindenképpen a "szokásos" szexuális orientációnak minősül, tekintve annak a társadalomban előforduló arányát, így a homoszexualitás, amely ennek mintegy az ellentéte, szükségképpen abnormális.

Te bizonyára nagyon progresszív gondolkodású egyénnek tartod magadat, igaz? Érdekes, hogy csak azért, mert valamiben nem értünk egyet, rögtön ad hominem támadással jössz, és begyöpösödött agyúnak titulálsz. Ez tényleg nagyon haladó gondolkodás, mondhatom...

Alapvetően liberális, individualista személynek tartom magamat. Ez viszont -- nálam -- nem jelenti azt, hogy a logikát mint olyat hanyagolnám, valamint kerülném bizonyos kifejezések használatát, csak mert azok politikailag inkorrektnek minősülnek.

Egyébként nem vagyok homofób, még mielőtt az jönne. Vannak homo- és biszexuális haverjaim.

2014. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!