Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem engem választott. Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engem választott. Jól tettem, hogy nem erőltettem?

Figyelt kérdés
Van barátnője, de elég rossz a kapcsolat, kb 2 éve tart. Megismerkedtünk, folyton találkozni akart, de mivel nem akartam én lenni a 3., választás elé állítottam elég hamar, hogy csak akkor találkozom vele még egyszer, ha nincs senkije. Alig egy hét után kijelentette, hogy inkább megjavítja azt, habár velem nagyon jó lenni, de talán még menthető a dolog. Pár nap múlva megint beszéltünk újra, folyamatosan, megint összefutottunk, és megölelt, hogy hiányoztam, megcsókolt, nagyon kétségbeesettnek tűnt. Megkérdeztem, ez mi volt? Erre, hogy tényleg meg akarja javítani a kapcsolatát, és bizonytalan, és össze van zavarodva. És, hogy ilyen helyzetből félő, hogy velem rosszul alakulna egy kapcsolat, és szerinte menekülünk egymáshoz, habár más helyzetben minden másképp lenne, mert nagyon jó velem. Megkérdeztem, mi legyen, és akkor hagyjuk e végre egymást, erre ő, hogy hagyjuk akkor egymást, mielőtt még jobban fájna... de tudom, hogy kb 1 percbe telne, hogy megint folytatódjon minden. És az a baj, hogy mi nagyon összeillenénk. :(
2014. szept. 6. 14:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy az egész kb 1 hónapig tartott mostanáig, és folyamatosan, egész nap beszéltünk, nagyon sokat. Szerintem nem döntött jól.
2014. szept. 6. 14:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél olyan taggal lenni, akiben annyi gerinc sincs, hogy lezárja az előző kapcsolatát, mielőtt kikezdene valakivel, akkor rosszul tetted. Ellenkező esetben jól.
2014. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól tetted hogy nem erőltetted.

De a leírtak alapján szerintem köztetek még nincs véglegesen "vége".

2014. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hihetelen egy érzelem mit el nem nézel neki aztán már járnátok jönnek egy másik nő aki megfogja valamivel és te lennél a mostani barátnője esetében ... van párkapcsolata nem kéne más nővel barátnál többnek lenni ....
2014. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a régit igazán szeretné,nem jöhetett volna közbe az új.Rosszul döntött!
2014. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ő biztos nem fog keresni, most nagyon elszánt, hogy megjavítja azt, és engem sem akar tovább bántani. Eddig mindig én küldtem el, de most kiszedtem belőle, hogy ő küldjön el. Persze magától nem tette volna. De szerintem itt most abbahagyja.
2014. szept. 6. 15:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Sosem csalta még meg ezelőtt, és mást sem. De azt mondja, elég ideje rosszul érzi magát benne. De most kitalálta, hogy ő a hibás a problémák miatt, és magát rendbe teszi és jó lesz a kapcsolat :) mondjuk ezt mondja hetek óta, és mégis velem beszél egész nap:)
2014. szept. 6. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne állj vele szóba!Csak lelki szemetesládának tekint!
2014. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben te ne nyüzsögj... tényleg 3. lehetsz csak.

Majd eldönti, hogy megjavult-e a régi, vagy lezárja.

(vagy nem dönti el, és nyűglődik, de hát ahhoz te minek?)

2014. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!