Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem választott, bízzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem választott, bízzak benne, felejetsek vagy felejtős az egész? Lent.

Figyelt kérdés
A barátommal korábban volt egy konfliktusunk,szakítás lett a vége. Előtte másfél évig voltunk együtt, de rá két hónapra a sors megint azt akarta, hogy egymásra találjunk, lassan két éve, hogy együtt vagyunk.:) Ez alatt a két hónap alatt, egy másik lánnyal nagyon jól mulatott és bejöttek egymásnak, találkozni nem találkoztak, de mivel osztálytársak vagyunk mind a 3-an, elég nyilvánvaló volt, a közelségük egymás felé, mások is ezt tapasztalták. A szitu, hogy még a legelején mikor összejöttünk, akkor is így elvoltak,ami nekem le sem esett, nem zavart. Visszatérve, most nagyon jól megvagyunk, nem is lehetnénk jobban, szeret, és én is Őt. A kérdés az, hogy elolvashattam az üzeneteit azzal a csajjal, mikor nem voltunk együtt..meg a sok like-ok facebookon.. zavar, nem tudom mit tegyek, felhozni, már nem akarom, hiszen a barátom nagyon morci mindig, mikor beszélek, vagy kérdezek róla, a beszélgetéseit is letörölte. Kéne aggódnom? Azzal nyugtatom magam, hogy már csak 3 hét van a suliból és end off. Szerintetek?
2014. ápr. 5. 23:45
 1/1 manó1235 ***** válasza:
Sztem bízz benne a múltat felesleges hánytorgatni ami volt, elmúlt. Helyesen mérlegelt akkor és tudta h nem szabad eldobni egy komoly kapcsolatot azaz téged egy talán futó kalandért cserébe :)
2014. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!