Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusok és bi lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok és bi lányok! Tudnátok nekem választ adni?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi lennék rá hogy tapasztalataitok szerint miért jobb nővel lenni mint férfival? Nagyon kíváncsi lennék rá.

Válaszaitokat előre köszönöm :)


2014. szept. 6. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

A puncit nem nyomják le tövig a torkukon. Talán még oda is figyel rá a másik.


_/F

2014. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
érzékibb gyengédebb odafigyeslősebb
2014. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebben minden benne van:

[link]

2014. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző? Not found... ÉS IGEN a csajoknál is érzékibb ha egyneműek. Tehát sokkal jobban bánnak a leszbikusok és a melegek is a saját partnerükkel. Általában legalábbis én ezt vettem észre, hogy mindkettő érzékibb.
2014. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

- Mert a nők szebbek mint a férfiak (és nem csak a férfiak szemében, mi nők sem vagyunk vakok, mi is látjuk a nyilvánvalót).


- Mert sokkal kellemesebb a hangjuk, és sokkal élvezetesebb őket hallgatni.


- Mert nem annyira szőrösek.


- Mert finomabb parfümöket használnak, nem olyan büdöseket, amikre ráfogják hogy férfi illat.


- Mert lányok, és azt tudjuk csinálni velük, amit a fiukkal nem lehet, mert ti szégyellnétek, és inkább büszkeségből otthagynátok.


- Mert a fiúk nem tisztálkodnak rendesen.


- Mert fél nap múlva ha hozzátok bújok bök az arcotok.


- Mert 2,5 méter magasak vagytok, és a hasatok közepét tudom csak bámulni.


- Mert nem értetek a női dolgokhoz, problémákhoz.


- Mert ordibáltok, keménykedtek, és szentül meg vagytok győződve arról, hogy ezek a menő dolgok (tisztelet a kivételnek).


- Mert idióta dolgaitok vannak, és idióta dolgokat csináltok.


- Mert sokszor képesek a fiúk ott maradni mellettük még akkor is, ha már teljesen tönkreteszik az életüket, és nem vesztik észre hogy azt akarják hogy menj már el.


- Mert a lányok humora sokkal jobb, és sokkal szebben nevetnek.


- Mert lányos az érdeklődési köröm, és nem érdekel a motorotok meg a kocsitok.


- Mert a lányok sokkal összetartóbbak, ha bajunk van, mindig ott vannak egymásnak, és ha összevesznek nem verik ki egymás fogát.


- Mert a lányok kevesebbet részegek, kevésbé tesznek kárt, ill. a fiuk okozták a földön lévő összes háborút.


- Mert a fiúk azt hiszik okosabbak mint a lányok.


- Mert eddig még semmi olyat nem tapasztaltam, amiért jobban kéne szeretnem egy fiút mint egy lányt. Ha csak 1-et tudsz mondani a 20 ellenérvvel szemben, már az is valami.

2014. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos íme az egyik élő példa aki az álibbi kritériumjaidnak többé kevésbé megfelel :-) .
2014. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 20:54


- Ez igaz.

- Aki férfiként borotválkozik azt meg lebu_zizzák.

- Jó illatú parfümöket használok.

- Mit értesz ez alatt?

- De, csak nem az igénytelenebbikkel kell összejönni.

- Az élet nagy problémái...

- Nem vagyok magas.

- Lehet, de attól még szívesen megpróbálunk segíteni (én legalábbis).

- Én hányingert kapok az ilyen viselkedéstől.

- Lehet, de ti is. ;)

- He? Ez sikeredett vajmi olvashatóra. :(

- Az én humoromat szeretni szokták az emberek. A vihogást pedig nem nevezném szép nevetésnek.

- Engem se.

- Ez szimplán hülyeség, buta általánosítás.

- Ez igaz.

- Nem a gyúrósjózsikra kellene nyáladzani...

- Vannak normális férfiak is, csak a fent említett gyúrósjózsik jobban kellenek. Bár ez oda-vissza megy a nemek között...


;)

2014. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Kedves 5-ös

neked is köszönöm a válaszod viszont azért hagy 1-2 kivetnivalót magából.

1. Nem volt 20 példád

2. A férfiak is tisztálkodnak rendesen ne hidd kérlek hogy mi állatok vagyunk.

3. Tudod a szőr ellen ott a borotva, ezért borotválkoznak a férfiak is

4. A magasság teljesen relatív fogalom. Ugyanúgy vannak magas nők is mint alacsony férfiak

5. Nektek nőknek is van épp elég idióta dolgotok ne hidd hogy nincsenek

6. Férfi létemre sokkal jobban megnevettetem az összes lány ismerősömet mint ők egymást és ezt ők is alátámasztják szóval a humor is teljesen emberfüggő

7. Férfi létemre magasról szärok a kocsikra és motorokra szóval ez is relatív

8. Tudod van az a mondás hogy nők között nincs igaz barátság és ez nem véletlenül született. Jah és mi férfiak is ott vagyunk egymásnak a szükség idején és egy haver fogait semmiképp nem verném ki és szerintem ezzel a legtöbben így vagyunk

9. Hát manapság a legtöbb lány aktív alkoholista és az életük csak a piálásról részegségről szól és hogy aznap kivel fektessék meg magukat. ( persze ez a férfiaknál is ugyanígy van csak ők megfektetni akarnak)

10. A férfiak miért tennének kárt? gondolkodj kicsit

11. Tudom a ilyen feminista csoportokban mind ezt taglaljátok de nem a férfiak okozzák a háborút hanem az országok közötti agresszió. És csak habozva oktatlak ki de a nők is ugyanolyan részüket veszik ki a háborúból mint a férfiak (eben a témában kicsit jártas vagyok)


Viszont értékelem válaszodat van amivel egyet is tudok érteni de tessék itt van 11 ellenpélda míg te 1-et kértél

2014. szept. 6. 22:43
 9/9 anonim válasza:
Mert egy nő sokkal jobban tudja hogy mi kell a nőknek mint egy pasi ;) :P
2014. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!