Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre hogyan lehet helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogyan lehet helyesen válaszolni vagy kikerülni a választ?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel egy férfinak van egy lány barátja akibe szerelmes. A lány megkérdezi hogy a férfi szerelmes-e belé. Ő nem tudja mit mondjon mert ha igent mond és a lány másképp érez akkor tönkremehet a barátságuk és ő ezt nem akarja. Viszont ha nemet mond akkor meg lehet elszalaszt egy lehetőséget mert a lány is szerelmes belé.

Szóval ilyenkor mit lehet mondani?Vagy hogy lehet elkerülni a kérdést esetleg kibújni a válasz alól?


2014. aug. 10. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

"Hát persze.... :)"

Aztán hadd gondolkodjon... :D

2014. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vissza lehet kérdezni
2014. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
ilyen helyzetekben szerintem nem jó dolog a mellébeszélés. nyíltan vallja be a férfi, hogy mi a helyzet, aztán lesz, ami lesz... ha a lány is szereti, akkor boldogság van, ha viszont nem, de a lány korrekt és megértő, akkor megmaradhat a barátság, sőt, erősebb is lehet. (utóbbit tapasztalatból mondom.)
2014. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 October15 ***** válasza:

Tudom én vagyok a hülye.. de esetleg igazat mondani? :)

Bár szögezzük le, hogy én nem mindig gondolkodok előre inkább a kész helyzeteket orvosolom.. vagy nem.

2014. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak mert ha úgy érzem hogy a lány nem érzi ugyan azt mint én akkor nem tudom megérné-e kockáztatni a barátságunkat.
2014. aug. 10. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

nekem hasonló volt...volt egy lány akit meghódítottam, mert nagyon tetszett a mosolya (majdnem beleszerettem!), de féltem kapcsolatot kezdeni, nem álltam rá készen...és megkérdezte "szereted ha szeretnek?"...nekem szerencsére burkolva kérdezte és eltudtam kerülni az egyenes választ...én elhülyéskedtem: "attól függ ki...[egyéb rizsa]"...


- ha kész a pasi bele vágni egy kapcsolatba és a lány szereti akkor egyértelműen igent

- ha kész a pasi bele vágni egy kapcsolatba és a lány nem szereti akkor "nagyon szeretlek, de a barátságunkat nem áldoznám fel egy esetleges kudarcért, csak ha mind2-en komolyan gondolnánk akkor lenne értelme a barátságon túllépni"

- ha a pasi nem kész egy kapcsolatra..."én nem akarok jelenleg kapcsolatot..." és jöhet a kerülő rizsa...


őszintén meg kell mondani, csak nem mind1 a megfogalmazás :) ehhez ismerni kell a lányt...és az érzéseit...


21F

2014. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na ez a legpocsékabb kérdés... Régebben velem is volt ilyen. Nagyon bejött a csaj, de úgy éreztem, hogy én nem jövök be neki, viszont nagyon jó barátok voltunk, kb minden másnap találkoztunk, mindig együtt vittük sétálni a kutyákat. Na, egyik séta közben megkérdezte, hogy jól sejti-e, hogy az egyik osztálytársam tetszik. Mondtam, hogy nem, erre megkérdezte, hogy akkor ki. Itt beszéltem össze-vissza, szerintem tök egyértelmű volt, a végére az össze-vissza dumámból kiokoskodta, hogy az osztályába jár és tudnom kell a teljes nevét. (elmondtam, hogy mat-fizes, és hogy kisebb nálam, ekkor tizedikes voltam, így maradt a kilencedik, na meg mikor mondta, hogy gyanakszik valakire, kérdeztem, hogy kire, de nem mondta, csak a monogramját, én meg abból tudtam, hogy ki, szal tudnom kellett a nevét. ekkor az ő osztályából a lányok közül csak az ő nevét tudtam). Na persze azt nem tudta, hogy a hebegésem-habogásom közepette mennyire mondok igazat vagy sem, így nem lehetett biztos a dologban, de szerintem nagyon egyértelmű volt. A vége mondjuk elég szar lett a dolognak, most már alig beszélünk, hónapok óta nem is találkoztunk.
2014. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
am, kedves kérdező, ha akarsz írhatsz privit, én elég sokat kínlódtam ezzel kapcsolatban. azt mondjuk nem állítom, hogy bejönnek a tanácsaim, mert végső soron nekem az lett a vége, hogy se barátság, se más, bár szerintem nem ezért.
2014. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Quasar07 ***** válasza:
Szerintem legyél őszinte.;) akárhogy is alakul majd a dolog, az őszinteséged (ha mást nem is, de legalább azt) értékelni fogja valószínűleg. És ha most nem vallod be az érzéseidet, nem tudhatod, hogy miről maaradsz le, lehet, hogy később már nem lesz alkalmad. Ja és barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha.
2014. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nekem jelenleg nincs ilyen problémám de előfordulhat hogy lesz és már volt ilyen problémám is amit nagyon elrontottam, szóval csak nem akartam hogy előforduljon még egyszer :)
2014. aug. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!