Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki ébren van még? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ébren van még? Mi a véleményetek erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz...


Szóval a barátommal elmenentünk vidékre dolgozni, úgy, hogy én terhes vagyok, rosszul lettem elvittek a kórházba, és sajnos haza kellett jönnöm (nem vállalom a kockázatot inkább, mert elég messze van Bp-től, ráadásul állandóan rosszul vagyok)

Itt Bp-n sem kell fizetni a lakhatásért saját lakásunk van, amelyben a rezsit sem mi fizetjük, egyedül kajára megy kiadás.


Ott nettó 85 volt a fizetés, miatta mentem le igazából mert nekem van fix munkám bankban... lényegtelen, ő nem jött velem, és nagyon rosszul esik. Hisztizni nem fogok sem érzelmileg zsarolgatni, de én megtettem volna érte szó nélkül tudván hogy az egészsége miatt nem marad (ott nincs fix orvos a kórházba csak mentővel tudok eljutni illetve simán el sem lát nőgyógyász csak sürgősségileg ha baj van - két hónapos a munka - )


20 évesek vagyunk mindketten, egyedüli baja az volt hogy unja a pesti munkát.

Másik: az ember aki minket foglalkoztatott vidéken azt mondta hogy kilépés esetén bírságot kell fizetni ha nincs meg a két hónap - elég magas összeget- nos nekem ezt nem kell mert orvosilag alá tudom támasztni.... iletve a szerződésben ez NEM szerepelt szóban mondta. Szóbeli megállapodásnak minősül gondolom...mindegy:(


Ti megtennétek ezt a barátnőtökért/barátotokért... most két hónapig kéthetente tudunk csak egy napra találkozni és hát eléggé kivagyok lelkileg testileg meg végképp mert beraktak veszélyeztetett terhesbe...


2014. szept. 6. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek kellett gyerek?
2014. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Felelőtlenség a párod részéről az egész, képes magadra hagyni ilyen állapotban.
2014. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:

A gyerek nem volt tervezett, de ha így alakult vállaljuk a felelősséget érte, elvetetni biztos nem fogjuk - elvből részben - ő egyébként ennek eléggé örül.

2014. szept. 6. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit tennénk meg? Hát ha nem tudja megfogalmazni amit akkor, akkor én biztos nem.
2014. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy hazamentek hozzá
2014. szept. 7. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!