Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal fiúk, miben jobbak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk, miben jobbak az idősebb nők mint a korosztályotok?

Figyelt kérdés
Mi az amit egy idősebb nő megtud adni és egy fiatalabb nem? Miben másak, mit tudnak amit a fiatalabbak nem?
2014. szept. 7. 11:36
 1/7 Maxwell90 válasza:
100%
Szia 16. szülinapon tavaly összejöttem egy 19 éves lánnyal,3 hete szakitottunk majdnem 10 hónap útán most leszek 17 ö már 20,értelemsebb,tapasztaltabb komolyabb,14-15-16 éve sbarátnöm nem is volt csak 17,20,21 sokkal jobbak,bár bolond az összes...
2014. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
idősebb, tapasztaltabb, jobb az ágyban, nagyobb élvezetet nyújt. mit nem értesz kislány?
2014. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az idősebbek tesznek is az orgazmusért, és nem hevernek széttárt lábakkal, mint egy darab fa, és várnak valamilyen isteni csoda bekövetkeztére.
2014. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
no erre én is kíváncsi vagyok ....
2014. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak szexre értem, főként hogy kapcsolatban miért jobbak. Mármint ahogy viselkednek kapcsolatban a másikkal.
2014. szept. 7. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberi értékeik, a mai fiatal nők túlnyomó többségének csak teste van, lelke nincs.
2014. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabb, érettebb, nőiesebb és számomra vonzóbb a 30körüli korosztály. Nem szalvétával fogja a * és megdolgozik az orgazmusért, ami szerintem közös érdek. Ja és szerintem nagyon beteg az én generációm és sajnos egyre borzasztóbbak következnek, tisztelet a kivételnek. 20/f
2014. szept. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!