Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a baratommal, mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal, mar egy honapja, de nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfelejteni, egyszeruen mindig ragondolok. A szakitas utani elso ket hetbe , ugy voltam vele, hogy oke akkor vege, nincs mit tenni. De egy nap talalkoztunk. Igaz, hogy nem beszelgettunk, de nekem minden vele kapcsolatos emlekem eszembe jutott. Es azota nem tudok masra gondolni, csak ra. Nagyon szeretnem, ha ujra kezdhetnenk mindent, de mivel hogy nem is beszelunk egymassal, eleg keves a eselye. Mit tehetnek?
2014. szept. 7. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Sok rendes fiú van még. :) nyiss egy új fejezetet. Adj esélyt másnak is.:)
2014. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért szakítottatok és hogy?

van rá lehetőség, hogy ő is így érezzen?

2014. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Add lejjebb a büszkeségedet és keresd fel, ha miattad nem beszéltetek eddig.
2014. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ugye nem 2 honapig jartal vele?
2014. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lépj túl, minden rá emlékeztető dolgot törölj, dobd ki. Ismerkedj fiúval! Vagy ha ez nem jó akkor keres újra addig írj, hívd, keresd amíg nem lesztek újra együtt. (Vagy elutasít de akkor legalább tudod mi a helyzet.)
2014. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 honapig jartunk. Mikor szakitottunk, akkor az volt az indok, hogy nekem igy jobb lesz. Es ne keressem, mert neki ugy nagyon nehez, es ugy nem tud elfelejteni.
2014. szept. 7. 12:19
 7/8 Solarian ***** válasza:
Azt amit a szerelmi bánatos fiúk tesznek: kezd el WOWozni :D
2014. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet hulyen hangzik, hogy nem tudom, de mit jelent az, hogy WOWozni?
2014. szept. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!