Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy igazi férfire vágyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi férfire vágyok, nem pedig "pávagyerekre", mégis ők találnak meg, segítség?

Figyelt kérdés
Természetesen nincs semmi bajom az ilyen fiúkkal, hiszen valakinek ez jön be, másnak meg amaz, így eléggé rosszul érzem magam, mikor egy ilyen típusú fiú elhív valahová és el kell utasítanom. Hogy mondjam meg nekik ezt úgy, hogy lehetőleg ne bántsam meg őket? Hiszen mégis csak emberek. 17/L
2014. szept. 7. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb legyél igazi nő..
2014. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem jössz be, most nincs kedvem ismerkedni...stb

Ha meg megbánontódik nem tehetsz rolla. :)


18f

2014. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Sajnálom de nem beléd/valaki másba vagyok szerelmes"

"Jelenleg nem aktuális számomra a társkeresés"

"Úgy vélem, hogy nem passzolunk egymáshoz, de kedves tőled, hogy rám gondoltál"

2014. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neled az igazi férfi az ilyen kidobó féle fiúk ?
2014. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17 évesek között még kevés férfit láttam, de te tudod.
2014. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egy Hard Core Metal-os, tenyeres-talpas parasztgyerek vagyok. Ha gondolod írj :'D

14/f

2014. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

az a gond hogy mostanaban csak ilyen fiukkal fogsz talalkozni. ritka az egynleniseg :)


18/f

2014. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem azért mert p/csásan nézel ki ne étsd félre nem krv@s hanem ... 25f
2014. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Engem nem igazán lehet pic**snak nevezni, mert inkább sportosan öltözködöm és sminket se használok.
2014. szept. 8. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!