Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha azért nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azért nem volt még barátom 20 évesen, mert félek?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekeltek a fiúk, már 11-2 évesen udvaroltak és mindig másba voltam "szerelmes". 13 évesen történt meg az első csók, 14 évesen már volt barátom, akivel 1 évig járkáltunk el együtt ide-oda, mindent csináltunk szexen kívül, de még az is megfordult a fejemben és majdnem meg is tettük. Aztán lett egy másik semmilyen "kapcsolatom", vele is csak elmentünk helyekre, megbeszéltünk mindent, csókolóztunk, néha kielégítettem kézzel vagy szájjal, de sosem akartam vele lefeküdni annak ellenére, hogy nagyon erős volt a szexuális vágyam már mióta elkezdtem kamaszodni.

17 évesen már körülöttem senki sem volt szűz és ezért természetesen rólam is mindenki azt gondolta, hogy nem vagyok az, tekintve, hogy hány fiú volt körülöttem (akikkel persze nem jutottunk tovább az udvarlásnál)

Aztán 18 lettem és jöttek a jobbnál jobb ajánlatok, de akkor már úgy éreztem, szégyen, hogy nem volt komoly kapcsolatom és az is, hogy még nem vette el senki a szüzességem-emiatt nagyon sok olyan lehetőséget szalasztottam el, amiben boldog lehettem volna. Elkerültem főiskolára és azóta ugyanez van, titkolom, hogy miért nem akarok kapcsolatot. Eljutunk az udvarlásig, flörtig és aztán eltávolodom az illetőtől. Ez nagyon megnehezíti az életemet, csökkent az önbizalmam és feszült vagyok. Pszichológus előtt szintén annyira szégyellem, hogy nem szeretnék róla beszélni, pedig tudom, hogy segíthetne. Mivel ez egy anonim oldal, ezért merek ide írni és segítséget kérni, hátha van valakinek valamilyen tanácsa, ami jól jöhet. Kérem, negatív kommentelők kíméljenek.


2014. szept. 7. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre inkább büszkének kellene lenned, nem pedig szégyellni!!! 18f
2014. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rendes lány lehetsz! Szedd az önbizalmad össze kicsit.:) 21/F
2014. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs ebben semmi büszkeség, ugyanis úgy érzem, ez pszichikai eredetű, valamiért nem megy. Tehát még csak azt sem tudom mondani, hogy "vártam a megfelelőre", mert nem az a típus vagyok, tehát furcsán hangzik, de nem egy szent.

Próbálom nagyon kompenzálni ezeket a dolgokat és dolgozom, sokat költök magamra, szeretem, ha flörtöl velem egy fiú és aztán eltűnök. Ez nem normális dolog és most érzem úgy, hogy változtatni kéne.

2014. szept. 7. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval szórakozol a férfiakkal... szép.
2014. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem örömből, hanem mert bepánikolok, ami abból ered, hogy szégyellem azt, ami nem történt meg. Ezt szeretném megoldani.
2014. szept. 7. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Na már szirerintem pár üzit kaptál hogy valaki szívesen bevállalna.:D
2014. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit szégyelni. Azon viszont van, hogy hülyét csinálsz olyan emberekbők akik ezt nem érdemlik meg. Persze ez neked nem jelent semmit hiszen nő vagy, lételemed az önzés.
2014. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ismerkedős üzeneteket, köszönöm, arra voltam kíváncsi, volt-e már valaki hasonló helyzetben vagy ha nem, akkor tudna-e tanáccsal ellátni. Aki nem élte még át ezt, az nem igazán tudja elképzelni, hogy mennyire megnehezíti az életet.
2014. szept. 7. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező jöjjön csak vissza nyugodtan az önbizalmad itt semmi probléma nincs Te egy nagyon rendes lány vagy nem vesztetted el a szüzességed régebben mert nem érezted azt amit kell ezzel semmi gond sőt KÜLÖN JÓ PONT hogy azért se tetted ezt hogy beállj a csordába mert most az a "menő" hogy minél hamarabb veszítsük el a szüzességünk. Jár érte egy nagy adag tisztelet amiért ember tudtál maradni :) Szóval NE FÉLJ NYUGODTAN VÁGJ BELE EGY KAPCSOLATBA a pasi nem fog kiröhögni (ha értelmes gondolkodású) hanem még örülni is fog neki hogy egy értelmes lánnyal van együtt és nem egy olyannal akin átment a fél város:) Én csak annyit mondok neked hogy HAJRÁ!!!!! és sok sikert kívánok . 21/F
2014. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!