Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz vagy ciki ha 15 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz vagy ciki ha 15 évesen nincs de még nem is volt barátom mármint pasim?

Figyelt kérdés
15/L
2014. aug. 12. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,nem az
2014. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
hát jobb mintha a fél város átment volna rajtad :)
2014. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem első barátnőm 18 éves koromban volt. Az gáz? Nem tudom, de ne mis érdekel...
2014. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is ugyan így vagyok fele. én még nem töltöttem be a 15-öt de bő két hét kell szóval már nem fontos az a kis idő.

én nekem is sokszor eszembe jut hogy elég fura meg minden de szerintem csak azért siettetni mert a többieknek korábban kezdődött nem kell

2014. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is ugyan így vagyok vele. én még nem töltöttem be a 15-öt de bő két hét kell szóval már nem fontos az a kis idő.

én nekem is sokszor eszembe jut hogy elég fura meg minden de szerintem csak azért siettetni mert a többieknek korábban kezdődött nem kell

2014. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a gäz hogy ezt gáznak, cikinek tartjátok. Ha 20 évesen jön az első, az se gáz. Harminc évesen furcsa már, de 15 évesen sztem sokkal cikibb ha valakit már 5en megfektettek.
2014. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem gáz
2014. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dehogy gáz, én is 15vagyok, és nekem sem volt még barátom
2014. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem, butaság ilyeneken gondolkozni. Nekem nem sokkal 17 előtt jött el az igazi. Bánja, hogy nem én voltam az első barátnője. :)

Akkor kell kapcsolatba kezdeni valakivel, ha szereted, nem pedig, ha betöltöttél egy bizonyos kort!!

2014. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Ráér még a dolog... Nekem egy ideig az is jó volt, hogy csak "vágyakoztam utána", hogy volt valaki, aki tetszik...de ennyi. De ha van valaki úgy igazából, az se baj:)
2014. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!