Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb nővel hogyan működhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nővel hogyan működhet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja megismertem egy külfőldi nőt és eleinte azt mondta, hogy csak 6 év van közöttünk... az még nem is zavart.. egyébként én nem vagyok oda a miflekért (vagy hogy is van..) 23 vagyok és ő 37, egyik találkozásunkkor mondta el. Ahogy ismerem magam, az életfelfogásom bőven a korom előtt jár, szóval a közös témával nincs probléma. Neki van egy lánya, de az apjával él és nem is akar az anyjához visszamenni.. Az anyja meg otthagyna mindent értem, és Mo-ra költözne.. de úgy vettem észre, hogy az utóbbi pár napban már nem beszélünk annyit.. azt mondta, fél, hogyha ideköltözik, majd elküldöm és akkor tönkremegy az élete (eszembe sincs elküldeni!!!) Aztán felmerült a korkülönbség, amiről terelte a szót..

Szóval, ha mindaketten pl 60évig élünk, akkor nekem van 14 évem egyedül... ami kicsit aggaszt.. nem azért mert elb***tam az életem, hanem, mert nem tudom elképzelni azt az időt, ahogy azt sem, hogy most mindent feladva csak barátok, vagy azok se legyünk...

Tapasztaltakra lennék kíváncsi, hogy ez hogyan működik másoknál.

Minden segítséget köszönök! :)

(a hagyd a f***ba stb nem erdekel.. csak normalis ervek)



2014. szept. 8. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nekem is idősebb barátnőm van, lassan 1 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, persze elején zavart minket egy picit a korkülönbség, emiatt gátlásosabbak voltunk minden téren. De rájöttünk a dologra hogy ez nem jelenthet akadályt ha igazán szeretjük egymást. Egyébként én 22 éves vagyok barátnőm meg jövőhéten tölti be a 30 at és jól megvagyunk egymással.


Mi is azért illünk össze ilyen jól mert ugyanolyan a gondolkodásmódunk, és amikor ismerkedtünk akkor én totál úgy voltam vele hogy a csaj maximum 2 évvel lehet idősebb nálam, mert még most is 24-25 évesnek néz ki, és sokan is azt mondják ismerőseim közül akik még nem tudják hány éves. A barátnőm engem 26 évesnek nézett és picit megdöbbentünk amikor kiderült hogy én akkor 21 éves voltam a barátnőm meg 29. De jó köztünk minden, jól kijövünk, mondták is többen a munkahelyünkön csak mert egy helyre járunk hogy a gondolkodásom jóval érettebb mint velem egyidőseknél, és mindenki azt bírja bennem hogy laza vagyok, de ugyanakkor határozott és jó a felfogásom. Sosem verek nagy dobra semmit, szorgalmas vagyok, de ugyanakkor sosem dolgozom magam halálra, időmet jól betudom osztani amit sokan irigyelnek és hihetetlen előrelátó vagyok, mert igaz nem tudom mi lesz 5-10 év múlva, de ha jön egy nagy döntés az életembe aminek eredménye későbbiekben érződhet igazán azt vagy 10x átgondolom mielőtt cselekszem.


A barátnőm is ezt bírja bennem mert sokszor hozott volna elhamarkodott döntést a házával kapcsolatban mert ő már külön él, és én mindig mérlegeltem és lebeszéltem róla. Ha valamit fel akart újítani abba inkább én vettem részt, mivel nekem építőiparban jó kapcsolataim vannak és én saját magam feleannyiból kicsempéztem neki a fürdőszobáját ami nagyon jó lett és rengeteget spórolt vele. Az elektromos hálózat felújítását is én intéztem, egy rokonommal csináltuk közösen aki villanyszerelő, és rengeteget tudtunk spórolni jobbára csak az anyagot kellett kifizetni. Amit meg magam bírtam azt én csináltam, festés, parkettázás, ez jó közös program is volt egyben és nem kellett az hogy megkérünk egy vállalkozót hogy az emberei csinálják meg mi meg álljunk felettük.

Persze már tervbe van az összeköltözés de direkt nem siettetjük el a dolgot mert még alig 1 éve hogy együtt vagyunk.

2014. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szabó 2 laci válasza:
Én 28 vagyok, a párom 38! 4 éve vagyunk együtt, van egy pici lányunk. Annak idején miattam vált el, és én is mással éltem, de egymásba szerettünk!! Egyáltalán nem néz ki annyinak amennyi, de mindegy, mert én nagyon élvezem a helyzetet. Sem a hétköznapi életben, sem másban nem látszik, hogy idősebb!! És persze nem kell semmit mondani, mert tapasztaltabb. Látja a gondolataimat!!!! Az, pedig, hogy én tovább fogok-e élni, nem biztos, és nem is érdekel! Az számít, hogy vele lehessek,amíg csak lehet!! Hát Ennyi!!
2014. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! =)

Már csak őt kell meggyőznöm, hogy a fent említett problémák nem is problémák!

2014. szept. 8. 11:10
 4/6 szabó 2 laci válasza:
Én úgy gondolom, ha valóban akarjátok egymást, ez nem probléma!!
2014. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés,ha nem próbálod meg soha nem tudod meg milyen lehetett volna.
2014. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 22 voltam amikor összeköltöztünk a párommal aki nem 14 hanem 25 (!) évvel idősebb tőlem. Nagyon szeretem és hosszú távra tervezek vele.Eszméletlen jó vele minden és nem cserélném le senki másra. Hogy meddig tart? Az életben semmi sem biztos,kár lenne eldobni a jót azért,hogy mi lesz 30 év múlva.
2014. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!