Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kölcsönös vonzalom egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönös vonzalom egy nálam 10évvel idősebb nőnél. Működhet? Tanácsok? 20/F

Figyelt kérdés
Régóta hajt a kíváncsiság, hogy milyen lehet idősebbel de most attól tartok egy kicsit túl lőttem a célon. Nagyon megkedveltem, mind testileg és lelkileg de félek, hogy csak kihasználnám, mert megérzésem szerint ő egy komoly kapcsolatra vágyik, míg én tapasztalatra.

2014. febr. 21. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

ritkán de működhet..

ismerősömnek is 10 évvel idősebb a párja, ő már 23, a nő 33, a 2.gyerekük születik idén, 20 múlt, amikor összejöttek..

2014. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor az lenne a fair, ha elmondanád neki, hogy te csak szexet akarsz, vagy nem akarsz tartós kapcsolatba bonyolódni mert még túl fiatal vagy. Most még nincs galiba ő 30, te 20. Akkor lenne mikor ő már változó korba lép, te meg pont akkor vagy kanos... Az gáz.
2014. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1

vagyok...


közöld mit akarsz..ez fontos...

előbb nem fejtettem ki, hogy abban az esetben is a srác eredetileg csak szexet akart, úgy is volt egy ideig, aztán már mást is akart...

2014. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van mindenképpen legyél vele őszinte így elkerülheted az esetleges sérelmeket.
2014. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Részedről simán. 30 éves nőnek simán mindenben jobban tetszhetsz mint bármely korabeli férfi.


Viszont ha van egy kis realitásérzéke akkor azért belátja, hogy hosszútávon nem reális veled terveznie (40 éves férfi nem akar 50 éves nő mellett ébredni), hülye ha most jövő nélküli kapcsolatra pazarolja azokat az utolsó éveit, amikor még független 35 alatti családot akaró férfinál is szóba jöhet feleségként.

2014. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor minnél hamarabb kiderítem, hogy pontosan mit szeretne és én is kifejtem mi a célom, aztán majd kiderül mi lesz ebből...

2014. febr. 21. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:

" 30 éves nőnek simán mindenben jobban tetszhetsz mint bármely korabeli férfi."

Na, azért ezzel nagyon nem értek egyet. Egy jól karbantartott 30-40 éves pasi messze veri a a 20 éves fiúkat.

Kérdező, azt a beszélgetést nem kell elhamarkodni. Egy 30-as nő már nem ma jött le a falvédőről, nagyon tudja, mit várhat a pasiktól, jelesül, hogy minden az ágyban dől el. Olyan nincs, hogy valakit kihasználsz. Ha dugsz valakivel, az neki is javára válik, ő is élvezi. Te viszont sokat tanulhatsz tőle. Csak feleségül ne vedd. 25 év múlva te erőd teljében leszel, aki mindennap megköveteli a szexet, ő meg addigra már csak unkoázni akar.

2014. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz mit mondasz,mert ha most megegyeztek a 'csak' szexben előfordulhat,hogy beleszeretsz és akkor majd a fagyi visszanyal.
2014. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!