Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal csak úgy jó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal csak úgy jó, ha együtt vagyunk? Lent

Figyelt kérdés
Barátommal interneten nem igazán jó beszélgetni, nem is nagyon beszélünk már (egészen mostanáig sokat beszéltünk ott) De már valamiért ott nem tudunk. Viszont , ha együtt vagyunk tudunk,szeretgetjük egymást stb. Tehát mintha csak akkor lennénk együtt mikor együtt vagyunk. Vélemények?

2014. szept. 6. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálunk is. Telefonban sem olyan, mint mikor együtt vagyunk. Amikor meg együtt vagyunk, akkor teljesen más, mi is szeretgetjük egymást, boldogok vagyunk. Ti mióta vagytok együtt? Mi már lassan 5 éve! 23/L
2014. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én néha direkt mondom neki,hogy ne beszélgessünk inkább neten,hanem várjunk.Maximum a találkozókat beszéljük meg ott :)
2014. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igen :) mi fél éve
2014. szept. 6. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
A félév pedig nem sok idő, ilyenkor az ember örül annak, hogy bárhol tud beszélni a szerelmével. Nálunk még akkor működött ez a netes beszélgetés. Azóta van ez mióta ingyen hívjuk egymást, és néha már nem is nagyon tudunk mit mondani egymásnak. Élőben viszont telejsen más. Nálatok nem tudom, akkor mi lehet a baj...Lehet a barátod v barátnőd, nem az a nagy netezős..Élőben jobban szereti kimutatni az érzéseit..
2014. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi meglepo. Mindenfele statisztikak vannak, hogy az emberi kommunikacio hany szazaleka maga a szoveg, es mennyi a testbeszed, a tonus, hanglejtes, a latvany, es a tobbi.

Telefonon a szoveg megy at, es a hang egy resze. Az emberi beszed 80Hz es 14kHz frekvencia kozott van, de telefonon technikai okokbol csak a 300Hz-3.4kHz tartomany megy at, mert amikor terveztek, kiprobaltak, hogy mar itt is ertheto a szoveg maga. Viszont a tonusok nem, telefonban teljesen mas az emberek hangja. (mobilon ennel kicsit bonyolultabb a dolog)

Chaten csak a szoveget kapja meg a masik fel, ami a statisztika szerint (ha jol emlekszem) 15% korul van. Szoval nem csodalom, ha nalatok is mas a fogadtatasa.

Ha lassan gepeltek, akkor meg kenyelmetlen is a hosszabb kommunikacio - irl nem.


Angolul tudoknak ajanlom a Science of Attraction egyik reszet (The Halo Effect, youtube-on megtalalhato). Egy kb. atlagos kinezetu srac felolvasott egy atlagos bemutatkozoszoveget egy kepzelt tarskereso oldalnak. Egyszer beleelessel, egyszer meg (ugyanazt a szoveget) kozonyosen. Annak ellenere, hogy beture egyezett, a ket lanycsoport (akiknek levetitettek) teljesen eltero velemennyel volt rola.

2014. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hááát. még az első barátommal volt az, hogy az első randi előtt mindennap órákig beszéltünk, az aludni menés vetett véget a beszélgetésünknek és a felkelés volt a kezdete :D (nyár volt, nem volt suli:))

aztán a kapcsolatunk első pár hónapjában minden reggel írt, hogy jó reggelt, hogy aludtam, milyen eddig a napom, stb.

nekem így volt tökéletes!!! :)

aztán szép lassan kihűlt a dolog... nem írt nekem szinte soha. én folyamatosan bombáztam üzenetekkel, de ő csak egy óra múlva írt vissza, mert tanult vagy jobb dolga is volt mint gépezni. telefonon sosem hívott fel csak úgy, mert "drága" (a szülei tele vannak pénzzel, mindenre telt, csak telefonálgatásra nem, hihető...).

ha én nem írtam rá egész nap semmit, mert vártam, hogy ő írjon, akkor délután 5-kor írt egy szeretlek-et, visszaírtam, hogy én is. másnapig semmit nem hallottam felőle...

élőben is kezdett egyre kevésbé foglalkozni velem, jobban lekötötte a 9gag meg a videójáték.

aztán amikor szakítottunk, akkor persze rögtön ráírt facen írni, könyörögni. szakítás után még dumáltunk párszor, akkor persze rögtön visszaírt, rám írt magától, szinte sosem mondta, hogy pill.


szóval sztem ez a kihűlés jele, de embere válogatja.

2014. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szia... :| pont így van nálunk is :OOO

Nyár elején mindig írt,hogy jóreggelt stb.. és most meg már nem ír :/ és hasonlók :((

2014. szept. 7. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok


én exem csak akkor kapott észbe amikor szakítottunk, meg amikor szakítás közelben voltunk. megijedt :D

próbáld ki azt, hogy megvárod, amíg ő ír. aztán nem válaszolsz :D akkor csak észbe kap :)

2014. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!