Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap összejöttem a legjobb fiúhaverommal,a srácot sokszor visszautasítottam de most mondtam h próbáljuk meg.Az az igazság h egyelőre barátként szeretem ez megváltozhat? Jól néz ki, ő fiatalabb nálam egy évvel.

Van egy másik srác aki messze lakik tőlem ,még soha nem találkoztunk csak videóchaten beszélünk,idősebb nálam 7 évvel, barna bőrű és mégis belé vagyok szerelmes. Mind2 kedves aranyos,megértő.

És megpróbálom a velem egykorú sráccal,mert úgy gondolom bármi lehet még....Az idősebb azt mondta h várni fog rám de mondtam neki h nem kell mert élje az életét ő is és nem várhatja el h a fiatal éveimet ne bulizással és pasizással töltsem.



2014. jún. 21. 02:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk meg, hogy a három srác közül kit válasszál? Az érzelmeid, a tetteid a tiédek. A következmények is.
2014. jún. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

2 srác van aki idősebb nálam 7 évvel

és aki fiatalabb nálam ő az is akit úgy említek h egykorú velem bocsi

2014. jún. 21. 03:12
 3/10 anonim ***** válasza:

"Mind2 kedves aranyos,megértő." ... kell a pina.

"és nem várhatja el h a fiatal éveimet ne bulizással és pasizással töltsem." Ezt nem is várja el a barna bőrű egyén, csak azt, hogy megund a mostanit, és majd jól meg... később. Szerelmes vagy bele. Bravó! A legjobb parti lesz messze földön!

Tudnék tanácsot adni. Ne bulizással, és dugással töltsd el a fiatalságodat, hanem találd meg önmagad. És ne mástól kérj segítséget, ha egyszerre két pasi is akad, aki nem dobna ki az ágyából.

A fiatal barát csalódni fog, ha nem változol, a távkapcsi pedig továbbra is csajokat kerget amíg be nem hódolsz egy estére. Aztán röhögve fogja mesélni a kan haveroknak, hogy dugott meg egy naív chates ribit.

2014. jún. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Idősebbel ne valasz a ketto veled egyidossel
2014. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak és döntsd el
2014. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hány éves vagy? Olyat ne tegyél mait később megbánhatsz!

Szóval csak olyat tegyél, amiben biztos vagy. Amiben kételkedsz, olyat ne tegyél!

2014. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez így rendben van
2014. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17/L
2014. jún. 21. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy ové a dontés,és hogy nem mi fogjuk neki megmondani mit tegyen,de tanácsot szerintem még adhatunk,az meg hogy o mit ront el és mit nem,az rajta mulik.

Másrészt soha ne legyél olyannak ,akibe nem vagy szerelemes,mert annak elobb utobb vége szakad. A távkapcsolat sem hosszu életu,szoval szerintem mindketto kapcsolat feleslegesen lenne elkezdve. Másik részt meg ha ugy állsz hozzá,hogy az elso srácot már visszautasítottad,és nemis egyszer...akkor mi értelme van vele elkezdeni járnii..

Ez az én véleményem,ha gondolod írj privit :))

2014. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bulizás meg a pasizás mellett (helyett) van még rengeteg értelmes dolog is az életben, amit csinálni lehetne, pont a fiatal éveidben, mert idősebb korban, amikor már anya leszel, és háztartást kell vezetned, akkor már nem lesz rá időd. - Egyébként mindenképpen azt az embert kell választani, akihez a szíved húz.
2014. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!