Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy embert a családtagjain kívül senki se szereti igazán?

Figyelt kérdés
Olyan odaadással és szeretettel még egy férfi sem szeret egy nőt, mint egy anya a gyereket. Mert egy párkapcsolat bármikor véget érhet míg a vérségi kötelék soha.
2014. szept. 8. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
A dolog lényege, hogy bár hibázok párkapcsolatban, de én pont mindig ilyen erős szeretettel szerettem a barátnőimet, mint anya a gyerekét kb. Hihetetlen, mennyi szenvedély és tűz szorult belém, csak néha tudnom kéne megfelelő mederbe bocsátani, h ne bántsam meg az adott lányt indokolatlanul. Most is csak egy lány jár az eszemben, de összevesztünk, pár napja áll fent a hadiállapot. Még közelben sincs, hogy legalább látnám, érezném, hallanám őt. Nagyon fontos nekem, és remélem mihmarabb találkozunk. Bár ő nem szeret szerelemmel engem, hiszen plátói szerelmes évek óta másba....
2014. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1: Szólj, ha egyedülálló leszel!

Pesti vagy?

2014. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Az embert a rokonai sem szeretik, csak kötelességből meg mert ezt diktálja a kultúrális környezet amiben élünk. (Lásd arab országok ahol simán kinyírják a saját anyjukat vagy lányukat is) vagy középkor ahol mindennapos eset vot a "Jancsi és Juliska" szerű történetek hogy "jaj hát elvesztek az erdőben" meg el lehetett adni a gyerekeid és sokan éltek is vele.


Manapság meg kötelező szeretni a rokonaid. Ha nem lenne, azok SEMkedvelnék az embert. Vagyis talán de, de nem ennyie.


Az embert csak egyvalaki szereteheti igazán: önmaga.

2014. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
hát talán annyira nem mint egy anya a gyermekét...mert ahhoz ott a nagyon erős anyai ösztön...de én például mindent megteszek a páromért, előbbre helyezem a munkámnál, a családomnál, magamnál...és neki ez fura és szokatlan, mert eddig nem ezt kapta...ha megtaláljuk a megfelelő társat mi férfiak is nagyon tudunk szeretni...persze nem mindenki mutatja ki...én a kapcsolatomra úgy tekintek, hogy csak megcsalás esetén érhet véget, de mivel nagyon hűséges típusok vagyunk mind2-en ezért elég kicsi az esélye, hogy vége legyen...és ismerek más olyan párt ahol szép harmonikus, szeretetben gazdag boldog a kapcsolat...akit nem szeret valaki úgy mint mi a párunkat, ott annyi történt, hogy nem találta meg az igazit, vagy alább hagyott a láng...de szerintem nincs olyan ember akit ne lehetne szeretni...még az olcsó buta r1bancokban is van valahol nagyon mélyen valami értékes...ha valaki beéri ennyivel (elég sokan) akkor ők is lehetnek boldogok...
2014. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

"Miért van az hogy egy embert a családtagjain kívül senki se szereti igazán?"

------

Helytelen. ✘

------

Miért van az hogy engem még a családtagjaim se szereti igazán?

------

Helyes. ✔


"Olyan odaadással és szeretettel még egy férfi sem szeret egy nőt, mint egy anya a gyereket."

------

Ez baromság.

(Nem minden anya,apa szereti a gyerekét, sőt gyakori példa, hogy egyáltalán nem.


"Mert egy párkapcsolat bármikor véget érhet míg a vérségi kötelék soha."

--------

Az igaz, hogy a vérkötelék halálig tart de attól még nem feltétlen jó a viszony.

2014. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*szeretnek
2014. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy férfi jobban elhagyhat egy nőt, mint ahogy fordítva is. Ha egy férfi elhagy nem érdekli mi van a másik féllel. De egy anya a legnehezebb pillanatokban is ott áll a gyereke mellett.
2014. szept. 8. 12:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok példa van arra, hogy anyuci egyáltalán nem szereti odaadással a gyerekét... Hála az égnek én nem így nőttem fel, de sokmindenkit ismerek, aki igen.. ne légy naiv.


Többé-kevésbé igaz a mondás, hogy az ember csak magára számíthat, azonban, ha valaki elhagy, akkor Ő nem szeretett igazán... akivel majd leéled az életedet, az fog (ha meg nem szeret és te mégis vele maradsz, csak magadat hibáztathatod).

2014. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akikbe szerelmes voltam, velük jóban vagyok a mai napig. Nem hagytuk csak úgy ott egymást, miután elmúlt a szerelem.
2014. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2014. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!