Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy tetszik egy srác a suliból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tetszik egy srác a suliból. De nem tudom hogy mondjam meg neki. Értelmes válaszokat kérek. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 6.os 12/L, ő pedig 7.es majdnem 13 természetesen fiú. És nem tudok odamenni hozzá egyszerűen. Régebben ismertük egymást kb. 3-4 éve. De szerintem már azt sem tudja ki vagyok. Igazából az a legfőbb probléma az egészben, hogy ő az a fajta "menő" srác cigizik, piál meg ilyesmi ilyen tizen akárhányadikos haverjai vannak meg ilyesmi. Én meg ilyen kis jókislány vagyok minden bizonyítványom 5ös folyton gürizek, hogy jó jegyeket kapjak, és majd ha arra kerül a sor felvegyenek a Corvinusra. Közös baráti társaságunk éppenséggel van, de csak akor tudnék a közelébe kerülni ha lerontanám a jegyeimet, cigiznék meg hasonlók. De azt semmiképp nemakarom. De egyszerűen szerintem olyan helyes. És már 2. éve hogy tetszik és nem teszek semmit. Ja és mégegy fontos dolog jövőre nem járunk majd egy suliba. ja és tavaly nyáron felvettem Msn-re de mivel nem tudta kivagyok letiltott :S Szerintetek mit tegyek ?
2011. jan. 14. 21:52
 1/3 anonim válasza:

Ez most durván fog hangzani, de szerintem el kell felejtened a srácot! Úgy látszik, nem illetek össze. Szörnyű ez a helyzet, mikor nagyon tetszik a srác, de hidd el, mindjárt itt a gimi, ami tele lesz helyes fiúkkal! :) Nem vagy még elkésve egyáltalán. Arra pedig egy percig se gondolj, hogy megváltozz egy fellángolás miatt!

Ha nem megy a felejtés, mosolyogj rá sokat, hátha észrevesz, de ha nem, kár rá az időt pazarolni.

2011. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sztem találsz te jobb pasit is... :)) fel a fejjel:DD
2011. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is 12 éves lány vok,és nekem is köbö 2 éve tetszik egy fiú,és én se tok odamenni hozzá...

De azért még se ugyan olyan a helyzetünk...aki nekem tetszik az nem ilyen rossz fiús,hanem inkább olyan,mint te,én meg 3-as,4-es,5-ös között ingadozom folyton...

Na mind1 nem is ez a lényeg,hanem,hogy szerintem próbáld meg elfelejteni a srácot...tudom,hogy ez nehéz,de meg kell próbálnod,ez a fiú csak rossz hatással lehet rád,nem érdemled meg!Próbáld meg ezt a módszert:

Mondogasd magadnak folyton,hogy nem is szereted,sőt utálod,hidd el,az agyad előbb-utóbb elhiszi!

2014. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!