Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem neki. Sajnos nem úgy tűnik, hogy fog lépni. Kezdeményezzek én? Jó lenne egykét értelmes válasz/ötlet =) (hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Szóval a srác fiatalabb nálam. Régebb óta ismerem őt, egy suliba járunk, bár az hogy ismertem túlzás, annyi, hogy láttam már egyszer-kétszer, de csak mert ismerem a családját.

Szeptemberben is már egyszer-kétszer nézett, de akkor még nem köszöntünk egymásnak. El is telt így az idő, míg októberben volt a szülinapja. Akkor írtam neki iwiwen és be is jelöltem. Utána találkoztunk buszon, ahol messze volt tőlem, de észrevett és köszönt, és utána is nagyon nézett. Aztán nem sokkal utána az én szülinapom is volt, és akkor ő is írt nekem. :)

Később ha összefutottunk, én köszöntem rá, szegényke nagyon zavarban volt ha összetalálkoztunk :)

Ezen felbátorodva meginvitáltam őt egy összejövetelre, illetve a szüleivel együtt, mert csak úgy volt lehetséges (én is szüleimmel megyek), ami sajnos meghiúsult, mert anyukájáéknak más programja lett arra a hétvégére, de azt sikerült megtudnom, hogy ő jött volna..

Ezután jött egy időszak (pár nap) amikor elment mellettem köszönés nélkül a suliban is, egyáltalán nem vett észre. Msn-en ráírtam, és egy féloldalas szövegre összesen egy szót tudott kinyögni. Nagyon mérges voltam rá, mert én nem tettem semmit sem ellene.

Kb 2 hete megtört a jég, mert suliból kifelé menet voltunk, amikor barátnőm elmondása szerint bámult, majd rám is köszönt, amikor mögé értem. Azóta sokkal többet néz a suliban, sőt, míg régen amikor a haverjaival volt, egyáltalán nem köszönt, most már akkor is megteszi, sőt, akkor is ha én is másokkal vagyok. :) Ma pedig reggel ült egy asztalán pár barátjával, amikor elmentem mellette, majd utána hátranéztem és láttam hogy utánam fordult. :D

Aztán msn-en is beszéltünk azóta egyszer, már nem tűnt mogorvának, sőőt..

Lehet hogy akkor csak rossz kedve volt. Összefoglalva, hogy az elmúlt két hétben már állandóan köszön, nagyon sokat bámul, illetve néha zavarban is van még mindig..

Ezek alapján valószínűleg tetszhetek neki (gondolom én) - tudom, hogy jobban meg kéne ismernem, de ez nagyon nehéz. Mivel fiatalabb nálam, valószínűleg ezért nem mer kezdeményezni ennél jobban.

Hívjam el valahova? Nem lenne az furcsa kicsit..? Félek tőle, hogy mivel helyes srác, és sok helyes, vele egykorú lány van körülötte, hogy ezért esélyem se lehet :( Lehet, hogy csak vén szipirtyó vagyok számára :D:D..

De tényleg, mit tudnék tenni? Hogyan lehetne rávezetni a kezdeményezésre, mit mondhatnék neki? Suliban nem lehet odamenni hozzá, mert ha látom tuti valamilyen haverjaival van, úgy meg enyhén szólva is ciki :D


Köszönöm, aki végigolvasta! Kérlek segítsetek, fogalmam sincs mitévő legyek, de nem bírom a tétlenséget se :S :/

(Amúgy a srác 15/F)


2009. nov. 25. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiunak kell hóditani és udvarolni, ettől lesz férfi, ha ilyen gyámoltalan, jobb, ha elfelejted. Bőven lett volna lehetősége, de nem tudott vele mit kezdeni. Hagyd még érnie kell.
2009. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.te hány éves vagy?

2.ha tod az msnjét akkor msnen hívd el vhova ahol 2esben lehetek, és dumáltok, de nem valsz neki szerelmet hanem utalgatsz arra h ő hejes is meg minden féle, és ha ebből sem szűri le a levet meg is ondhatod neki.

3.legközelebb írj rövidebbet! ennyit a kötelező olvasmányokból nem szoktam olvasni!:D


14/L

2009. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem azért szerinted ciki ha egy lány odamegy a fiúhoz elhívni szerintem meg a csávót büszkeség töltené el, hogy a haverja előtt odajön egy idősebb csaj és elhívja ^^:)

Am meg biztos, hogy tettszesz neki: ) Sok sikert!

2.Válaszoló most, hogy így mondod én se xD


15/F

2009. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek :)

amúgy 16,5 vagyok..

2009. nov. 26. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a sracot, de szerintem azt ne vard, h o kezdemenyezzen. Ha fog is csak akkor amikor mar olyan jeleket adsz neki h azt semmikeppen nem lehet felreerteni. (pl. talalkoztok buszon/hazafele amikor elkoszonsz adsz egy puszit neki stb.) Nem ertem miert ciki minden lanynak ha el kell hivni egy fiut valahova. Szerintem nagyon is orulne neki, ha meg suliban a haverjai elott nem szivesen mennel oda akkor ott az msn.


Sok sikert! :)


17/f

2009. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!