Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az előnye és a hátránya;ha a barátnőm az én utcámban lakna? 17/F

Figyelt kérdés

#Előny;hátrány;barátnő
2014. szept. 8. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
túl gyakran látnátok egymást.. egy idö után lehet unalmas lenne.. de lehet pont az ellenkezöje történne
2014. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állandóan besétálna a te utcádba.. O_O
2014. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha több nőd lenne valszeg hamar lebuknál. :D viccet félretéve. nem kellene utazásra költeni, ha van valami akkor pillanatok alatt ott lehetnél stb.
2014. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előnye: bármikor át tudtok egymáshoz menni, nem kell sokat várni, utazni, bármeddig maradhatsz (nem kell vonathoz/buszhoz igazodnod). Nekem tetszene :)

Hátránya: szakítás után összefuthatsz vele könnyen, ami nem lenne jó.

Ne ez alapján válassz :D

2014. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

húú ba+utcád van,pedig még nagykorú sem vagy.nekem lakásom sincs nem hogy utcám.


előny:nem kell utazni,hogy találkozz vele(jó esetben)

hátrány:indokolatlanul soxor taliztok,ha ki zavar mert össze kaptatok akkor nagyon szerencsétlennek kell lenned,hogy vissza engedjen(közel lax menny haza).

látja ha haza mész,otthon vagy,nehéz letagadni magad,ha ég a szobádban a lámapa(utca front).

2015. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!