Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan párkapcsolatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan párkapcsolatok, ahol a férfi minimálbérből él, és ennek ellenére elfogadja őt a barátnője/felesége?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokból nem kérek, hogy a ronda lányok beérik ilyen pasival is stb... Normális válaszokat várok!

2014. szept. 8. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne léteznének?
2014. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Galaxis. ***** válasza:

Persze, hogy létezik ilyen kapcsolat...

Na de boldogok is így?

Vajon meddig maradnak együtt?

2014. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van. De valószínűleg nehezen fognak tudni megélni, főleg, ha a nő elmegy gyes/gyedre.
2014. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos van... de ilyenkor torekedni kell, lehet h kulfoldon lehet pluszpenzt szerezni..
2014. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha a férfi tud spórolni és nem valami utolsó putriban kell élniük akkor szerintem nincs baj azzal
2014. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mások hogyan gondolkodnak, de én nem a munkája szerint választottam a páromat...

Minimálbérből él, mert jelenleg ez van, de mellette tanul, hogy később jobb munkája is lehessen.

2014. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Létezhet,de fullos nőies szép nőket elfelejtheti,mert nem fog szóba se állni vele,hozzáteszem érthető.

Ahhoz hogy ilyen jó nő legyen adjon magára az rengeteg pénz,az alakja rengeteg zseton.

Plusz magadra is nagyon kell adj,na most ha eddzel az havonta csak minimum egy 100-as,és akkor az még semmi.Egy ruhatár minimum 450.000-nél kezdődik,igaz elég egyszer egy nagyobb beruházás,de folyamatosan venned kell egy egy inget cipőt.Figyelned kell a testedre.

Ezt minimálbérből felejtős.Plusz ugye kényeztetni kell a csajt,mert ha nem akkor el fog hagyni.


Szóval beszűkülnek a lehetőségek nagyon.

Főleg minimálbéres esetén kaphat egy átlagos semmilyen lányt.


Sajnos,nem mondom,hogy ez jó,de ezt van,ez ellen nem tudsz tenni.Vagy hajtasz és olyan életed lesz amilyet csak akarsz vagy be kell érd kevesebbel és ez minden téren így van.

2014. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!