Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vadászösztön? Vagy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadászösztön? Vagy egyszerűen nem nekem való a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval.

2,5 hónapja újra van barátnőm, a májusi szakításom után. Szeretem, nagyon jó vele (persze vannak kisebb súrlódások, de ez természetes szerintem), de valamiért mégis azt érzem, hogy még mindig munkálkodik bennem a ,,vadászösztön". Akár melóban, akár az utcán, gyakorlatilag bárhol ha meglátok egy csinos, nekem tetsző lányt, rögtön arra gondolok, hogy hogyan hódítanám meg,milyen lenne vele az ismerkedés aztán a többi... de közben tudom, hogy hűséges kell maradjak. De néha iszonyú nehéz...

Mitől lehet ez? Szeretem a barátnőmet, nem akarom elhagyni, de átverni sem. Tapasztalatok, ötletek? Értelmes válaszokat kérek. Előre is köszönöm mindenkinek! :)


2014. szept. 8. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én ilyenen nem gondolkodnék!

Inkább törődj a barátnőddel!

2014. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom te hogy működsz, de ha én belekezdek egy kapcsolatba, automatikus a váltás - szóval onnantól kezdve tudatosan (!) nem bámulok mást. Nem is érdekelnek. De ez máskor is így volt veled?
2014. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hanyagolom el... sőt, néha talán túlzottan is odafigyelek rá :D És igen, mindig volt szemem a szépre, tehát megnéztem a csinos lányokat-nőket az utcán. Viszont ez az egész dolog mostanában újult ki ilyen erőteljesen... :S
2014. szept. 8. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nem szereted nagyon a barátnődet, csak egy "pótlék", nem? :)
2014. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha megnézed, nem gond. A párom mindig bókolós volt, az is maradt, de szigorúan hűséges hozzám, és 2 éve nem volt mással, ami a mi korunkban (22) elég nagy dicsőség:)))

Szóval: szerintem nézni szabad, csak akkor van baj, ha amikor a pároddal vagy, akkor is másra vágysz, vagy ha valakivel tettlegességig fajul a flört.


Hány éves vagy? Az is lehet, hogy ezt majd kinövöd :)

2014. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
26 ... és igen, szeretem, de mégis úgy érzem, hogy jó lenne újra hódítani... :S
2014. szept. 8. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát... 26 évesen talán már komolyan kell venned az önkéntelen gondolataidat, mert nem vagy kisfiú, sőt.

Ha csak tetszés, rendben van; ha komolyabb vágyak... felnőttként úgyis fogod tudni mérlegelni.

2014. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a srác, aki mellettem így viselkedett, az igazából nem volt belém szerelmes, csak barátilag szeretett. Ezt meg is mondta.
2014. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!