Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, szerintetek érdemes...

Srácok, szerintetek érdemes egy nőnek kimutatnia, hogy ismerkedés alatt odáig van értetek? Meddig kéresse magát, ameddig csillapszik a vadászösztön bennetek és nem tartjátok unalmasnak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy mostanság sok srác nem becsüli azt, hogy van egy dolgos, szorgalmas tip-top barátnője, aki méghozzá odáig is van érte, fontos számára. Emiatt tettem fel a kérdést. 26 L

2014. jan. 22. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen férfiról beszélünk.Ha arról a tipikus mai nők szerintiről akkor inkább hagyjuk.

Ha normális,értelmes srácról beszélünk akkor ő bizony értékelne és megbecsülne téged,illetve örülne annak ha látná rajtad azt,hogy érdeklődsz is iránta és oda vagy érte. :)

2014. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagy hatással van ránk, ha egy lány "odáig van értünk". Ha így érzel, szerintem ne taktikázz, ne takargasd, inkább mondd el az illetőnek! Nem attól válik unalmassá valaki, hogy túl hamar megkedvel.
2014. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetemben pl. nem érdemes. De, egyébként lehet mert, nekem pl. van olyan haverom, aki értékelné és nem atom nyomorék, debil, ronda, síránkozó, puha, szűz, fagott gyerek. (csakhogy kicsit be is akasszak :D) Neki pl ez nagyon bejönne.

28/f

2014. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felteszem szereted az illetőt.

Ha mindig tudsz újitani,akkor nem fog unalmasnak találni.

Maradj titokzatos, de kedves.

Afféle "természet vad gyümölcse"

F/27

2014. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!