Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, akit szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, akit szeretek, de más iránt érzek fellángolást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Az elsők vagyunk egymásnak minden tekintetben, viszont most hullámvölgyben vagyunk...mindketten úgy érezzük, hogy ki kell még élnünk magunkat (nem csak szexuális téren, egyszerűen tapasztalatok terén is), de képtelenek lennénk szakítani egymással, mert TÉNYLEG szeretjük egymást. Az utóbbi hónapokban nagyon sokat voltunk együtt, gyakorlatilag mindig, talán csak ellaposodott egy kicsit a kapcsolat...

Emellett más is van. A barátomnak van egy haverja, akivel 3-4 hónapja találkoztam először. Valahányszor találkozok vele, utána napokig ő jár a fejemben és "pillangók repkednek a hasamban". De bűntudattal vegyesen, a párom miatt. Miért lehet ez, ha egyszer úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit a barátom személyében? Ő is így érez irántam, ez a bizonyos "talán túl korán találkoztunk" dolog. Tanácstalan vagyok...

Az elképzelésem ez lenne: kevesebb együttlét (gyakorlatilag össze vagyunk nőve) és feléleszteni a tüzet közöttünk. Ha nem sikerül, akkor lépni...

Ti mit gondoltok erről? Esetleg tapasztalatok ilyen szituációval?

18L



2014. szept. 8. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
"Az első szerelem sosem múlik el csak véget ér" Gondolom érted a lényeget benne :) 23f
2014. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mik azok a tapasztalatok, amit egymás nélkül kell megszerezned?

Hány pénisznek kell benned lennie, hogy úgy érezd, elég volt?

Gondolod, hogy ha szeretitek egymást, nem rendbehozni kéne a kapcsolatot?


Ezt a kiélést felejtsétek már el, csak egy ócska kifejezés a promiszkuitásra. Semmi bajotok nem lesz, ha nem fogtok több péniszt, mint kilincset.

2014. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem szexuálisan értem a kiélést. Soha nem voltam az a típus és a barátom sem, akinek az számít, hány emberrel bújik ágyba. Nem véletlen, hogy 17-18 évesen lettünk az elsők egymásnak, pedig volt előtte is bőven udvarlóm. Viszont valamiért előjött bennünk ez az érzés. Puszta kíváncsiság, hogy milyen lehet egy kapcsolat valaki mással? Nem értem, hogy mitől jött elő, bár szerintem a folyamatos együttlétnek tehető be-és ez többnyire otthoni együttlét volt. Jól gondolhatom? Nem ment tönkre a kapcsolatunk, szinte lelki társak vagyunk és a szex is jó.
2014. szept. 8. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyhogy milyen? Jobb vagy rosszabb. És ha rosszabb, akkor meg fogod a fejed. Ha egy kapcsolat működik, és szeretitek egymást, akkor tessék egymást kézenfogni, és kijönni a hullámvölgyből. Akkor fejlődtök kapcsolatilag, nem akkor, ha ilyenkor hopp, kerítünk valaki mást.


És azt írtad, hogy "nem csak szexuálisan", ami nem egyenlő azzal, hogy "nem szexuálisan".


A barátod haverját építsd le, és a párkapcsolatoddal foglalkozz inkább.

2014. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!