Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon bejön egy pasi de van barátom?

Figyelt kérdés

Ahol dolgoztam ott ismertem meg egyszer beszéltünk pár szót am csak köszönni szoktunk mivel ő egy másik üzletbe dolgozik.

Na a lényeg megnéztem facebookon és leesett az állam amikor megláttam milyen teste van :D amióta volt izmos pasim azok jönnek be nagyon igaz a mostani barátom nem izmos. Szóval nem tudom mit tegyek jó lenne megszerezni azt a pasit de ott a barátom..


2014. szept. 8. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ha így áll a helyzet akkor ne húzd a pasid idejét, ez nem tisztességes vele szemben, mond meg neki, hogy a részedről nem komoly a kapcsolatotok és nem szereted
2014. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A leghasznosabb cselekedet az volna, ha felkötnéd magad.
2014. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vágyaid vannak, miért jöttél össze a mostani barátoddal? Miért áltatod? Vagy csak beérted vele?

Jobb ha szétváltok, az ő érdekében. Engedd hogy rátaláljon egy olyan lány, aki értékeli is őt.

2014. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két lehetőség

a., szakíts a pasiddal

b., ne szakíts és maradj hűséges

A te döntésed, de NE CSALD MEG

2014. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már megcsaltam egyszer de megbocsátott azóta jó minden de kezd megszokás lenni már régóta együtt vagyok vele.
2014. szept. 8. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább növessz agyat
2014. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, örülök, hogy kiderült, hogy ez egy kamu kérdés. Viszont roppant rosszindulatú, mert ezzel is csak a tüzet szítja.
2014. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
miért kamu? honnan veszed hogy az?
2014. szept. 8. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert qrva gátlástalan vagy, azért kamu. Ilyen hülye p**sa nem létezik, ha igen, akkor a 2. hozzászólást fogadd meg.
2014. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
kérj tőle pénzt, már tök mind1 úgyis qrva vagy
2014. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!