Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Nektek bejön ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejön ha a pasitok magasabb nálatok és pl. csóknál picit lábújjhegyre kell állnotok?

Figyelt kérdés
Vagy csak ő lehajtja a fejét ti meg kiegyenesedtek és úgy?Kort is írjatok legyetek szivesek!

2014. aug. 2. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az tetszik, ha ő áll lábujjhegyre...

Istenem... xD


21/L

2014. aug. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 202 vagyok. Már fiatalon megfogadtam, hogy nálam magasabb csajjal nem járok...
2014. aug. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én térdelni szeretek.. L
2014. aug. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy.. Nem mervadó..

Viszont szeretem, hogy apáromnak nem kell megkopogtatnom a vállát, ha csókot akarok..

Bár nálam ilyen az életem során sosem fordult elő, 174 magas vagyok, lábujjhegyre állva egy 195 cm magas embernek is tudok puszit adni( puszira van tapasztalat, édesapám ilyen magas)


27 éves vagyok

2014. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%
15 vagyok és kifejezetteen romantikusabbnak tartom,ha lábujjhegyre kell állnom..
2014. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nálam magasabb pasik jönnek be, úgyhogy igen :)
2014. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az olyan jó :) Igy jobban hozzá is tudnék bújni,meg aranyos is..

L16

2014. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!