Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknál mennyire komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál mennyire komoly, amikor egy pasi nekik azonnal bejön?

Figyelt kérdés

Többször láttam, ilyeneket:


- pénteken találkoznak életükben először, szombaton már csók, a nő mondta "mert olyan kisugárzása van"

- "ez a pasi már 3 éve bejön testileg, lelkileg, most kezdtünk el közeledni" (nő mondta)

- "5 év után úgy érzem, ez egy bejövős pasi" (nő mondta)


ezekre azt hihetnénk, a lányok nagyon beleestek abba a pasiba, és ez biztosan egy nagyon hosszú, komoly kapcsolat lesz, hisz rögtön kitárulkoztak. Pedig a történetek folytatása:


- pár napra rá a nő mondta: "nem keres, innentől felhúzhatja magát!"

- "rájöttem, hogy ő a lehetetlen kategória"

- egy hónap után végetért, a pasi egy másik nő miatt dobta, és mostmár a lány nem is tekintette ezt "kapcsolatnak"


ezt most nem tudom, értelmesen át tudtam e adni. A lényeg, hogy ilyenkor én azt hinném, hogy ez a lány teljesen odaadta magát a pasinak - de lám, történt valami, és a lány visszakozott azonnal.


Ez gyakori?


2014. aug. 28. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez a gyakori kérdések. *nyx nyx nyx*
2014. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincsenek erről reális statisztikák. Csak azt tudom mondani, hogy ahogy esik úgy puffan. Mindkét féltől és mindkét fél életétől, "sorsától" nagyban függ megismerkedésüktől.

Volt anno egy barátnőm aki négy nap ismeretség után eldöntötte, hogy véget vet a több mint egy éves kapcsolatának miattam, egy hét felvezetés után így is tett én pedig pár hónap múlva szakítottam vele, mert úgy éreztem boldogtalan. Utólag kiderült, hogy a nagymamája nagyon beteg volt, csak még nem nyílt meg eléggé, hogy beszéljen róla, én pedig ahhoz sem voltam elég nyílt, hogy megpróbáljam megbeszélni vele.

Ez elsősorban "fiatalság bolondság" volt, de mint látod bármi lehet. Ha akkor nem hagyom el, biztosan még mindig együtt lennénk, bár nem lennénk annyival okosabbak amennyivel egymás nélkül vagyunk, mert minden kapcsolat tanít valamit az embernek szerintem.


Lényeg a lényeg: nem lehet általánosítani, hogy mennyire gyakori, mikor történik vagy hasonlók, legfeljebb sejteni lehet, hogy egy hűdepartiállat pasi aki minden éjszaka más nőt visz haza és egyébként is $eggfej, nem fog sokáig együtt maradni a három évvel fiatalabb szűz lánnyal, miután golfjátékosnak érzi magát és csak a nehezen megjátszható lyuk hozta lázba...

2014. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!