Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud a nők többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud a nők többsége búcsút mondani egy aggresszív férjnek/párnak?

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy sok nő nem tud elmenni vagy szakítani a férfivel aki őket csak ütlegel. Miért?!
2014. szept. 8. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert vágynak az alárendeltségre, megalázásra.
2014. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kevés már az önbizalmuk, hogy azt hiszik, nem találnak jobbat, nem kellenek már senkinek. Szerintem ez a legfőbb indok.Nem tudják már elképzelni másként az életüket.
2014. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
nekem mindig ilyen csajom van, és élvezi, néha még kéri is!
2014. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
érzelmi vagy anyagi függőség, félelem, hallottam olyan magyarázatot egy kis pofozásra+fojtogatásra hogy: "megértem a férjem, sokat dolgozik, fáradt, ingerült, valahogy le kellett vezetni a feszültségét". ezt egy fiatal 22 éves lány mondta. sok oka lehet
2014. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

volt olyan hogy elvertem az asszonyt, és még utána könyörgött hogy csináljam meg de piszkosul, mert nagyon beindult!

nos az ilyentől mit vársz, megadod neki ami kell!

2014. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Harmadik válaazoló,hogy érted hogy kéri hpgy verjed?? Azt mondja vagy valamit csinál? Meg hogy miért szereti? Beindul szexuálisan vagy csak úgy ? Mennyire ütöd?
2014. szept. 8. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz,mert "helyes",és van kivel felvágni a barátnők előtt...
2014. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még felvág??? :0 hát nem lennék büszke feldagadt arcra!
2014. szept. 8. 22:23
 9/9 anonim ***** válasza:
kapcsolatfüggőség, nem meri felvállalni saját maga előtt a kudarcot... etc
2014. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!