Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseget szeretnek kerni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseget szeretnek kerni, elore is bocsanat, nincs ekezet a billentyumon. Lennt leirom reszletesen, szerelemmel lesz kapcsolatos, ha van idotok segisetek! Mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés
NAszoval.zalaegerszegi 15eves lany vagyok,es van egy fiu akivel evfolyam tarsak vagyunk,egyebkent mar negy eve ismerem de nem olyan kozelrol azaz direktbe ezelott sose talalkoztunk. Golyataborba kezdoditt az egesz. Etkezeseknel egymas melletti asztaloknal ultunk,lattam sokszor hogy engem nez.(golya tabor elott elkezdtunk beszelgetni facebookon aktivan.) En ekkor mar belezugtam. Sokszor eszrevettem a taborban h direkt ul le mellem sokszor ramnez keresi a tarsasagom meg is lepodtem. Tehat igy a taborban ovatosan kozeledtunk egymashoz. Mikor hazaertunk fbn ugyanugy beszelgettunk. Ahogy ejjeleket beszeltunk at kiderult hogy ugyanugy erez mint en. Es hihetetlenul boldog voltam. Pont nyaratunk ezalatt mindketten es megbeszeltuk ha hazaerunk talalkozunk. Azonban a talalkozas napja elott aztmondta h atgondolta es meg akar tartani mint baratot,mert ha szakitunk teljesen elveszitene. Teljesen osszeroppantam. Meg volt egy hetem az iskolaig es folyamatosan minden nap irt irt irt. Erdekelte h mivan velem de nagykn durvan. Azt tudni kell h kb 7-8centivel kisebb mint en. Es suliba mar ugyahogy elvoltunk mint a jo baratok.es egyik este irta nekem h nem vezi fel a vans cipojet mert abba sokkal kisebb mint az airmaxbe. Es irtam h nemtokmindegy?nemertettem h miert oszt szoroz a baratoknal h kisebb vagy magasabb. Erre leirta,hogy mennyire szar mindennap ugy viselkednie velem mint ha semmit se erezne,ugyanis tudja h ez egy tokeletes kapcsolat lenne aki televan erzelemmel,csak fel h egy ido utan zavarna h kisebb nalam,es kidobnam...azota mar ugybeszelunk fbn mint akik igen szeretik egymast es iskolaban pl en fel vagyok mentve tesibol amikor epl nem kellett valamit csinalnia leult mellem,es volt koztunk tavolsag de o kozelebbjott hozzamtolta a vallatt a labat ereztem a meleget. Ramdontotte a fejet,beszelgettunk. Ilyen apro erzelem teli pillanatok voltak,nekem adta az egyikpulcsijat mindennap nalam van.:)elmkndhatatlanul szerelmes vagyok. Az itt a kerdes hogy ezek utan mit kene csinalnom?!sietni nem fogok ugyanis meg nyaron egyszer irta is h el akarom sietni. Mit kene tennem h ugyanigy szepen lassan menjen ez a dolog?!elore is koszonom a valaszokat.
2014. szept. 9. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

En azt mondom beszelgessetek tovabb esetleg szoludan randizzatok :) mi a parommal is ugy kezdtuk higy szerelmet vallottunk aztan legyunk baratok ezt a baratos szitut 3 napig birtuk :D inmaron 2 eve es 5 honapja vagyunk egyutt tervezzuk a jovonk eskuvot stb :)

17/L

2014. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 potyikass válasza:
Tolem is kisebb a baratom par centivel de ezek a szerelembe nem szamitanak ha szeretitek egymast akkor nincs baj mi sem vagyunk azba tokeletes paros kulsore de mar tobb mint 3 eve egyut vagyunk es mi os egyut tervezuk a jovonket
2014. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!