Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, hogy hivjam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy hivjam, ha nem veszi fel, csak ha ötödször hivom? Azt mondta, hogy nem hallotta

Figyelt kérdés
Csak 5. alkalomra vette fel a telefont

2014. szept. 9. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hazug szemét, dobd ki, biztos nem lehet, hogy tényleg nem hallotta, mert mondjuk fürdött, vagy a másik szobában hagyta lenémítva, vagy csak nem is rezgett... áhh, az még soha senkivel nem fordult elő
2014. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irónia volt (#1)
2014. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én dolgozok sokszor (pl most is) némítva van a telefonom és nem hallom ha keresnek...vagy ha a szobában hagyom/ordít a zene...szóval nem biztos, hogy direkt nem vette fel...
2014. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

némítva van a telefonja...de 4 hívás után nem jössz rá, hogy felesleges 5ödjére is próbálkoznod?!


vagy nem hallja,vagy meg van az oka, hogy ne vegye fel a telefont!!!

2014. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy hivjam, és én mondtam, hogy 5 perc múlva felhivom.
2014. szept. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!