Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első ott alvásra (náluk) mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első ott alvásra (náluk) mit illik vinni a barátnőm szüleinek? 18f

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
házi páleszt
2014. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem isznak töményet úgyhogy én valami márkás borra gondoltam meg vmit az anyósnak, virág kilőve allergiás rá, vagy valami ilyesmit mondott a barátnőm. szóval nem hétköznapi család
2014. szept. 9. 15:27
 3/22 anonim ***** válasza:
vigyél egy tálca sütit xd
2014. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
jó benyomást akarok kelteni nem meg mérgezni őket xd. de amúgy ha boltba veszem nem rossz ötlet, köszi
2014. szept. 9. 15:30
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha amúgy ismered már őket, akkor semmit. Minek?
2014. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Apósnak egy üveg bor, anyósnak bonbon. Nálunk így volt, apró figyelmesség, és a szüleim értékelték is hogy figyelmes! 24N :)
2014. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Vigyél családi kiszerelésű kotont, az biztos elég lesz ennyi főre.. :)
2014. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
tudtam hogy valaki benyög egy ehhez hasonlót, utolsó nagyon h*lye vagy! többieknek köszi, voltam már náluk de most hgy ott is alszom ennyivel szeretnék kedveskedni.
2014. szept. 9. 15:41
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem hízelgésnek tűnik, ha valaki első alkalomra ajándékot visz, teljesen mindegy, hogy milyen célú a találkozó.

Szerintem semmit.

2014. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ott alvásra? Ez így furán hangzik, olyan, mintha mindannyian együtt aludnátok majd...nem inkább első találkozásra gondoltál? :)


Egyébként meg szerintem nem kell semmi. Pia necces, mi van, ha nem szeretik amit viszel, vagy éppen leszokóban lévő alkoholista valamelyikük, erre te nagy mosollyal beállítasz egy üveg borral. Kínos.

Ismeretség nélkül én nem szoktam ajándékot vinni. Legközelebb már igen, mert addigra gyűjtök pár ötletet, és addigra lesz mit megköszönni (ott aludhattam).

2014. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!