Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal/fiúval, aki nem jön be?

Figyelt kérdés

A következő szituáció: külsőre nagyon nem jön be, nem tetszik, és nem is illünk egymáshoz külsőre. Lehet, hogy nevetés tárgyát is képezné a családban, ismerősök körében, ha bemutatnám, mint őt, akivel együtt vagyok. Van egy-két más tulajdonsága is, ami nem szimpatikus (pl. lehetne igényesebb egy kicsit magára és a környezetére) de végülis nem életbevágó dolgok. Viszont borzasztóan aranyos, kedves, jó vele lenni, élvezet a vele eltöltött idő, és ragaszkodik, biztosan az a fajta aki nem dug félre.

Szóval egyik oldalról taszít, másikról vonz. Ti összejönnétek vele egy ilyen helyzetben?


2014. szept. 9. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
összeilletek,neki is meg neked is muszáj volt a legaljáról választani
2014. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, de én tuti nem jönnék vele össze... Havernak elfogadnám, akinek el tudom sírni a gondjaimat.
2014. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. A szépség nem minden, egyrészt előbb-utóbb mindenki megöregszik másrészt a legcsodálatosabb csajt is megszokod.

2. Ha biztos vagy benne hogy nem dug félre az egy jó pont. :D

3. Ha jó vele lenni akkor mutasd be otthon, előbb-utóbb megbékélnek! :D nem ők élnek majd vele, a te életed!

2014. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem nem jönne be akkor nem, akkor eszembe sem jutna, hogy szívesen lennék vele kapcsolatban, csak jó barát lenne, nem? De ha nekem bejönne és csak annyi lenne a probléma, hogy esetleg a környezetemnek nem, akkor persze, pont nem érdekelne a többiek véleménye.
2014. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy jobb a srácnak is, ha nem jöttök össze...
2014. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég hülye a kérdésfeltevés azzal a / jellel. De úgyis dugni fogtok, mert túlságosan is bizgeti a fantáziád.
2014. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Direkt kérdeztem a / jellel, így nem derül ki hogy fiú vagyok e vagy lány.

Az első válaszolónak mondanám: én értem, miért támadtál így nekem. Mert az írásom alapján az jön le, hogy felszínes vagyok, külső alapján ítélek. Bár mondhatnám azt, hogy nincs zsánerem, nincsenek igényeim a másik külsejével kapcsolatban. De az ember nem jön össze akárkivel annak a jegyében, hogy "én nem ítélek senkit el a külseje alapján". Pl.: ha valaki írtózik a kövér emberektől, hiába találkozik egy fantasztikus személlyel, nem fog vonzódni hozzá a teltsége miatt. És ahogy egy hajléktalannal sem jön össze se egy plázacica, se egy szépfiú, csak azért, mert az egyébként művelt. Ezek persze nagyon durva példák, csak arra próbálok rámutatni, hogy bármennyire is vagyunk nyitottak az emberekre, a szerelemhez azért kell valami vonzalom, és ez az első pillantásra az lesz, amit látunk! De látom másnak is elgondolkodtató a kérdés. Várom a többieknek is az álláspontját ezzel a dologgal kapcsolatban, nekem sokat segítenek!

2014. szept. 9. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, írtam privátba, válaszolj, mert érdekel a véleményed!
2014. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!