Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első randi a moziba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi a moziba, hogy hóditsam meg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm, 2hete megismerkedtem egy lánnyal facebookon minden nap beszélgettünk is meg sokat személyesen is, és tegnap elhivtam moziba, szombati napot meg is beszéltünk.... most akkor bejövök neki ? hogy hóditsam meg ? mit csinálljak első mozis randin ?

2014. szept. 9. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A mozi a legbénább randihely! Ott nem lehet beszélgetni és ismerkedni.
2014. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos bejössz neki :) Hát udvarolj egyszerű és nagyszerű...filmes trükk tudod :P
2014. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
kiszabod a popcorn alját, tedd az öledbe, állítsd bele a szerszámod, és mond neki h vegyen....és megmarkolja a pöc_söd...
2014. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja, hát nagyon ötletes vagy
2014. szept. 9. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jó első randihelynek a mozi.
2014. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Film nézés közben, ha azt veszed észre, hogy nagyon jól érzitek magatokat egymás mellett, akkor nyugodtan karold át, meg ha vége van a filmnek és mondjuk, ha pont úgy alakul a dolog, hogy sokáig egymás szemébe néztek, akkor nyugodtan csókold meg.
2014. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mond neki hogy: kő kóla gec*? :D
2014. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!