Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Távkapcsolatban élek.22/l

Figyelt kérdés
Barátom Ausztriában Bécs mellett dolgozik. 23 éves. Augusztus elején ment ki aminek nem nagyon örültem mert még soha nem volt azelőtt ennyire távol tőlem. Azt mondta nem tudja a kettőt összeegyeztetni és szeretne sok pénzt keresni hogy megalapozhassa a jövöjét. Házat akar építeni és a családjának a legjobbat akarja adni. Fél éve vagyunk együtt de már egy hónapja nem láttam. Internete nincs és mivel drága a telefon sms ritkán beszélünk egymással de nagyon rövid ideig. Folyton megígéri hekkor meg ekkor jön haza de az utolsó pillanatban közli h közbejött vmi és nem tud jönni. Már előző héten jött volna de nem kapott szabadnapot most pedig manem tud jönni mert holnap megbeszélésük lesz. Én pedig mindig beleélem magam izgatottan várom de folyton csak szomorú leszek.Egyszer voltam már kinnt nála de mivel nem sikerült még munkát találnom nincs pénzem vonatjegyre. Ez a leghosszabb idő h nem láttam még soha nem volt ilyen. Ráadásul az első kapcsolatom. Mostanában egyre jobban vágyok rá és hiányzik. Olyan jó lenne megölelni egyszerűen szükségem lenne rá. Sajnos viszont nekem mennem kell próbanapra egy munkahelyre és nem tudok nála ottaludni. De másnap meg már megy is vissza szóval nem tudom mit csináljak. Csak fél napot tudnánk együtt tölteni egy hónap után.
2014. szept. 9. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Maszturbálj
2014. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik a párod?
2014. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat sztem probalj itthon talalni valakit akinek van kinti kapcsolata es azon keresztul munkat talalni vagy itthonrol valami biztonsagos modon kinti munkat keresni ha o kint akar dolgozni a penz miatt es szeretnel tobbet vele lenni most ez jutott eszembe
2014. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Galaxis. ***** válasza:
100%
Nem próbállak lebeszélni majd idővel te is belátod. De ez nem fog működni.
2014. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te merre laksz? Pesten? Gondolom, nem az osztrák határ mellett. Az is kérdés, mennyi az út oda.
2014. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy költözz ki hozzá vagy küldjön vonatjegyre pénzt azért kint jó pénzt lehet keresni
2014. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha te is annyira hiányoznál neki, mint ő neked, akkor meg tudna finanszírozni neked egy vonatjegyet.
2014. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
még nem jött fizetése, így még nincs pénze...
2014. szept. 9. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teheted, költözz ki. Pl próbálhatnál ott munkát keresni^^
2014. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hesztip válasza:
Nem tudom miért, de nekem az írásod alapján, egyoldalúnak tűnik a kapcsolat. Ugyanis ezek szerint ő azért ment el, h neki legyen jobb és a családjának. Nekem ez úgy jön le, h te ebbe nem tartozol bele. Bocsánat ha félre értettem, Én elhiszem, h nincs internete, és drága a telefon. De rengeteg helyen van Ausztriában WiFi , sőt vannak kimondottan internet kávézók, vendéglátó helyek, ahol pl azért tudna internetet használni akár hetente is ha nagyon akarna. Azt is érdekesnek találom, h azt írod, ha augusztus elején ment ki, de most már szeptember van, de még se kapott még szabadnapot. Egy olyan munkahely sincs ahol mondjuk 3-4 hétig nem adnak 1 nap szabadságot. Munkatörvényköny szerint a heti 2 szabadnap jár. Ha vendéglátásban dolgozik az elképzelhető h a forgalom miatt 1-2 hétig nem adnak ki szabadnapot de akkor a rákövetkező héten ki adja a a 4 nap szabadságot. Számomra az is furcsa, h relatíve egy hónapja nem találkoztatok, de arról nem írsz, h a barátomat ez mennyire zavarja, vagy mit tesz érte, h ez változzon. Talán kicsit tapasztalatból beszélek, de Én 5 és fél éve vagyok a barátommal, aki 320 km lakik tőlem, a határ mellett, ki is jár ausztirába dolgozni. Általában 2 hetente találkozunk, de van hogy egy hónap. Mi minden nap beszélünk, és nem azért mert én ezt várom el, hanem ő ír magától, keres. Ha eltelik egy hónap akkor tudom, h már toporzékol, h igenis gyakrabban felhív, többször ír, érezteti, h fontos vagyok. Az én barátom is azért dolgozik kinn 25 évesen immár 3 éve, h jobban keressen. Ő azt mondja azért, h több mindene meglegyen, és h nekünk is jobb legyen. Mi megbeszéltük mikor kiment, h ő szeretne kimenni de csak addig amíg anyagilag kell. De én arra jutottam, h nekem itt biztos munkám van jó fizetéssel, aztán majd jön haza. :) én azt tanácsolom, h magadba döntsd el, h bírsz e egy ilyen kapcsolatot. Illetve, nem akarok negatív lenni, de ezek alapján én utánna járnék, h mennyi valóság alapja van annak, amit a barátod mond, mert lehet, h csak kifogásokat keres, h 1 napra most éppen miért nem jön haza. Mivel keveset beszéltek, keveset tudtok egymásról ezt muszáj tisztázni.
2014. szept. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!