Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovabb, tavkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb, tavkapcsolatban elek, de elvagyok egyedul es nem is erzem a parom hianyat, ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Igazan senki mellett nem erzem azt a megnyugvast, vagy azt a szikrat, amit ket evvel ezelott a volt szerelmem mellett ereztem. Akkor nagyon hianyzott es elegge osszetorott, hogy dobott. Ennek tetejeben rengeteget vitatkoztunk az utolso idoszakban, de inzultaltuk is egymast, es kb most az a helyzet, hogy o egy hulye f**zkent tekint ram en meg egy ri***ckent. Es nem is beszelunk.


Tobb kapcsolatom volt azota, de inkabb ilyen feluletesek, nem akartam semmi komolyat toluk. Amugy azota jol elvagyok egyedul.


Csak itt jon a kepbe, hogy legutolso alkalomkor egy rendes lanyt szedtem fel, aki belemzugott, de nem sok eselyt latok a kozos jovore es nem kotodok hozza egyaltalan, viszont o hozzam mar elegge. Neha azt erzem, hogy senkit nem tudok mar azzal a csodalattal, azzal a motivacioval, azzal az odaadassal szeretni, mint azt a not, aki mellett azt a megnyugvast ereztem, holott nem o volt az elso. Azota erzelmileg nem tud meginditani egy no sem. Es senki nem hianyzik az eletembol, persze gyereket szeretnek, meg csaladot valamikor ...


2013. aug. 21. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Barátnőm kötődik hozzám, én meg nem. Úgy érzem egyedül is ellenék. Arra jutottam kár lenne erőltetni, így szakítás lesz belőle. A keresést meg ne add fel. Eljön az a nap, amikor megtalálod a szikrát, egy másik nőben ;)

25/F

2013. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Milyen hosszú kapcsolatban vagytok?
2013. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 honap kb
2013. aug. 21. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán majd mikor találsz végre egy olyan nőt, akibe totál beleszeretsz, majd ő fog így érezni irántad mint most te...
2013. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Első! Mennyi ideje vagytok együtt?
2013. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!