Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy az exem akar nekem új párt találni? 20/L

Figyelt kérdés
Tisztában van vele, hogy még mindig szeretem, bár ez őt, biztosan nem érdekli ezek szerint. Folyton próbál jópofizni, meg azzal van elfoglalva, hogy találni kell nekem egy pasit. Még mielőtt valaki azt hinné, biztosan nem arról van szó, hogy nagyon kedves akarna lenni. Érzek egy kis szemtelenséget a dologba. Szerintetek???
2014. szept. 9. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Te nem lennél képes találni magadnak? Ne foglalkozz vele. L
2014. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mi?:D Nem normális.:D
2014. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: Hát elhiheted, hogy nem én kérem rá
2014. szept. 9. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Burkoltan nyomul, kicsit gyerekes megnyilvánulás sztem, álcázza valódi célját, de ez koránt sem biztos, én is tettem így mikor még nem rendelkeztem elég tapasztalattal, csak magamból indultam ki :) f/23
2014. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!