Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalt meg? 17L

Figyelt kérdés
Fél év után megcsalt a barátom, és sajnos mástól kellett megtudnom. Nem kiabáltam, hisztiztem, meghallgattam ahogy bocsánatot kér, majd visszaadtam neki a nyakláncot amit tőle kaptam és elsétáltam minden szó nélkül. Ez is mutatja, hogy nem vagyok hisztis, kevés ember tud kihozbi a béketűrésemből. Viszont belül iszonyúan fáj, sírni sem tudok. Nem tudom miért nem voltam elég, szerettek a barátai, nem szeretnék nagyképűnek tűnni, de meg vagyok elégedve magammal, sok fiú közül válogathatnék HA szeretnék, de nem. Sosem veszekedtünk, minden rendben volt köztünk, amíg egy discoban meg nem csalt... Azóta hívogat, kétszer eljött a házam elé éjjel, de nem tudok neki megbocsátani, nem tudok ránézni, pedig szeretem. Mi lehetett a baj? Miért választotta a megcsalást?
2014. szept. 9. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
mert fiatal és hülye, találsz még jobbat is
2014. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. A szépséged miatt nem törödtél vele eleget

2. Rossz emberrel kezdtél, akire rávetítetted az elképzelt tulajdonságait, amik nem is léteznek

3. Társfüggő vagy és mindegy ki, csak legyen valakid.

2014. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
sok ember csak pillanatnyi felindulasbol csalja meg a parjat vagy mert valtozatossag kell neki. utana szeretbe visszaterni a szerelmehez. Szerintem egy ilyen jol mukodo kapcsolatot nem feltetlenul kell eltepni az elso felrelepesnel. beszeljetek meg :)
2014. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Foglalkoztam vele, heti 3-4x találkoztunk, szerintem pont az ideális, nem volt sem túl sok, sem túl kevés. Társfüggő ugyan csak nem lehetek, szeretem a csöndet, és ő az első barátom, mert benne láttam meg azt, hogy megbízható, rendes srác, de ugye tévedtem.

Szerintem aki egyszer megteszi az máskor is meg fogja, ha éppen megint rám un. Bizalmat így nem lehet kiépíteni

2014. szept. 9. 23:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert buta.
2014. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont azt akarom mondani, hogy adj neki masodik eselyt. Egy utolsot. Ezt hangsulyozd is ki. Es bocsass meg neki magadban is. A kapcsolat a megbocsatasrol is szol. Nem kell tobb esely. Csak egy.
2014. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a második esély... Te tudod...

Mi a garancia, hogy nem csal meg újra? Még egyszer át akarod ezt élni? Meg tudsz benne bízni?

Nem a te hibád, 17 évesen nagyon hajtják őket a hormonok.

2014. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit vártál egy tízen éves gyerek pasitól? még a 2x éves pasik is ezt csinálják:D zavard el ki ne békülj vele újra meg tenné úgyis
2014. szept. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert rádunt a "tökéletességeddel". Az is unalmas egy idő után, ha valaki túl jó akar lenni.
2014. szept. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Mindig vannak kivételek. Nem lehet általánosítani. Nyilván azt reméli az ember, hogy Ő is köztük van. :)
2014. szept. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!