Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érti meg végre?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt,az elején sokat hazudott nekem.Két hónapon keresztül csak úgy voltam neki,ő meg csajozott.Mindenhol!A munkahelyemen,a neten(társkeresőn),hétvégente eljárt bulizni(amit a mai napig tagad),találkozgatott az exével,sőt fizette a telefonszámláját még hónapokig,amikor mi már együtt voltunk.Szakítottunk,aztán kibékültünk.Azóta nagyon szerelmes,hűséges,bármit megtenne értem.Viszont én nem tudok bízni benne.Ha kitesszük itthonról a lábunkat,bámulja a nőket.Ha női hangot hall,vagy kopogós cipőt rögtön odakapja a fejét.És olyankor hiába szólok hozzá,meg se hall,egyszerűen kikapcsol az agya,csak az a nő létezik,akit épp bámul.Sokat veszekedtünk ez miatt,mert úgy érzem mintha keresné a következő alkalmat,hogy megcsaljon.Nem érti,hogy miért esik rosszul és mindig azt mondja ő nem bámul senkit.Hát látom!A saját szememmel!Ráadásul ha vele vagyok ezt csinálja,mi lehet ha én ott se vagyok?

Szeretném ha megértené mit érzek,ezért most azt csinálom amit ő a kapcsolatunk elején.Regisztáltam társkeresőn,bámulom a pasikat,az exemmel szoktam beszélni telefonon,stb.Persze én nem titokban,mindezt úgy,hogy lássa,tudja.És ő nem szól semmiért.Nem tudom mi járhat a fejében,de akármit csinálok,nem érdekli.(Legalább is ezt mutatja)Az a bajom,hogy görénynek érzem magam.Lelkiismeret furdalásom van,pedig csak azt csinálom,amit ő csinált.De én alapból nem vagyok ilyen...És ő még most sem érti ..


2014. szept. 10. 06:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Buta vagy és gyerekes. Felesleges tanácsot adnunk, mert úgyis butaságot fogsz csinálni.
2014. szept. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért butaság?Azt kapsz,amit adsz!
2014. szept. 10. 07:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, butaság azért, mert valami olyat tesz a párod, amivel téged bánt, erre ahelyett, hogy szóvá tennéd, megoldást keresnél vagy szakítanál vele, belemész egy megalázó és céltalan színjátékba, csak hogy azt mondhasd, "Azt kapsz, amit adsz!"


Ne trükközni próbálj, utánozni őt abban bízva, hátha rávezeted valamire... hanem nyíltan és egyenesen beszéld meg vele.


26/F

2014. szept. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát már ezerszer átbeszéltem vele!Semmi változás!
2014. szept. 10. 07:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érti.
2014. szept. 10. 07:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Az élet nem így működik, hogy az kapsz amit adsz.

Engem ha nagyon megbánt valaki, akkor egyedül kisírom magam, és folytatom ott ahol abba hagytam. Azért mert engem bántanak, én nem fogok senkit bántani. Mert ez nem én vagyok.

Ha neked ez rosszul esik, amit a srác csinál és ő ezt nem érti meg, akkor el kell hagyni. Senki nem éri meg, hogy kikészítsd magad miatta.

2014. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok... ha tényleg ezerszer átbeszélted ezt már vele, és mindennek dacára továbbra is megbánt és fájdalmat okoz neked, akkor hagyd abba az önsanyargatást és szakíts vele.


Vegetálásnak nincs értelme.

2014. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vegetálunk,itthon nagyon is jól elvagyunk.
2014. szept. 10. 08:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért nem zavarja az a sok gyerekes kis játszma amibe belekezdtél, mert egy lyuk vagy csak neki akit ha kanos akk levehet a polcról. Lehet itt bizonygatni majd, hogy 'jajj nem, mert otthon jól elvagyunk, szeretjük egymást' ez a leírásod alapján jó nagy hazugság. Kezdjük ott, hogy normális kapcsolatban szerintem nem játszmázunk, hanem megbeszéljük a dolgokat és ha a másik nem hajlandó kompromisszumra akkor szakítunk. Manapság viszont rengetegen 0 - nak érzik magukat, ha egyedül vannak, így inkább szenvednek valaki mellett és bemesélik maguknak, hogy szeretik, közben 150 okot tudnak mondani arra, hogy miért is nem jó az aktuális párjuk. Én azt mondom, ha nem változik akk dobd ki és találj egy jobbat.


Egyb. bevallom, fiatalabb koromban nekem is volt ilyen 'biztos lyuk' kapcsolatom, tudom miről beszélek.


F/27

2014. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne csináld ezt, nem érsz el vele semmit. Azért mondom, mert velem is csinálta ezt egy srác. Megkérdeztem, hogy mi lenne, ha én is ezt tenném vele. Mi lenne, ha előtte flörtölnék, ha megcsalnám? Azt válaszolta, hogy semmi. Nem úgy fogta fel a dolgokat, mint én. Neki ez belefért. Megbeszéltük a dolgokat és kiderült, hogy ő nyitott kapcsolatként fogja fel egy év után is, én meg már kb 10 hónapja nem. Célravezetőbb lenne, ha megbeszélnétek, hogy téged ez zavar, miért csinálja ezt, hogy tekint rád.
2014. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!